Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza lambası

nri7

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün yolda giderken bu sağdaki ışığın yandığını fark ettim yağı mı bitti acaba dedim baktım yağ cok az vardı ama yağ lambası değil bu arıza ışığı yanıyordu yağ koyduktan sonra düzelmedi neden dolayı olabilir acaba?

bende 2.5 aydır yanıyor:) boğaz kelebeğiniz kirlenmiş..bu sebeple araba zaman içinde duran trafikte titreme yapabilir..çok mühim değil ama temizletmekte fayda var

bende 2.5 aydır yanıyor:) boğaz kelebeğiniz kirlenmiş..bu sebeple araba zaman içinde duran trafikte titreme yapabilir..çok mühim değil ama temizletmekte fayda var

olm b tek arızada onu mu yakarmıs :) Arıza ısıkları genel anlamında arabanda sorun var servıse bılene basvur demektır o yuzden su yuzden bu yuzden denılmesı pek dogru olmaz en nıhayetınde hıssedılır b durum yoksa ortada son care vag.com dan bakmaktır zaten

olm b tek arızada onu mu yakarmıs :) Arıza ısıkları genel anlamında arabanda sorun var servıse bılene basvur demektır o yuzden su yuzden bu yuzden denılmesı pek dogru olmaz en nıhayetınde hıssedılır b durum yoksa ortada son care vag.com dan bakmaktır zaten

abi servise gidip sorduğumda hiç bakmadan direk boğaz kelebeği demişlerdi..sonra vagcom a bağlayınca da öyle çıktı..kuvvetle muhtemel boğaz kelebeğidir diyeyim o zaman ama başka bişey de olabilirmiş :):)

Tüp de var arabada adam taktıktan sonra arıza lambasını arada yakabilir demişti acaba ondan dolayı mı yandı anlayamadım

Servis bakmak için bi ücret alıyo mu?

Tüp de var arabada adam taktıktan sonra arıza lambasını arada yakabilir demişti acaba ondan dolayı mı yandı anlayamadım

hmm tüp var ise hiç yorum yapmiyim.o sebepten de arıza ışığı yakma ihtimali var ise olabilir..en iyisi servise danışmak

Ayrıntılı bir yol bilgisayarı olmadıkça. Motorun her sıkıntısında yakabiliyor.

Servis bakmak için bi ücret alıyo mu?

Tüpten dolayı bu sık sık yanıyor.... Özellikle yüklenmelerden sonra... Yada aşırı trafikte falan... Ama sonuç olarak bi sorun olduğunu belirtiyor bi servise uğramanızda fayda var...

Geri
Üst Alt