Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza lambası.

ofb37

Kayıtlı Üye
arkadaşlar geçenlerde aracımda boyle ışık çıktı derdi nedir.ısıtma bujisi midir bu?yolda izde bırakır mı:)

bide maliyeti?

Tam bilemiyorum ama kızdırma bujisi uyarısı olabilir..

ısıtma bujisi arızası var sanırım

evet aynan dediğin gibi ısıtma bujisi lambası bu eğer araç çalıştığında sönmüyorsa
üzülerek söylüyorum servis yolu gözüktü demektir. ama sıkıntısı büyükmüdür küçükmüdür bilmiyorum.

evet aynan dediğin gibi ısıtma bujisi lambası bu eğer araç çalıştığında sönmüyorsa
üzülerek söylüyorum servis yolu gözüktü demektir. ama sıkıntısı büyükmüdür küçükmüdür bilmiyorum.

araç çalıstıgında sonmuyor.aksine sinyal lambası gıbı yanıp sonuyor kerata:D

Kısa zamanda usta yolu gözükmüş sana

ÖMER ulaş bana sana bi yer tavsiye edicem oraya göster bunu 5 dakkada çözerler...
ara cepten

Zamane diesel motorlarda, kızdırma bujisi sadece soğuk havada değil, sık sık devreye girip çıkar, değişimi basit gözükür, aşırı pahalı değildir de, kurum vb. sebep ile gevşetilirken kafası kırılabiliyor, silindir içine düşebiliyor, sonuç: motor açılıyor.

Geri
Üst Alt