Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza lambası yandı!

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, xenon sis ve far taktırdım. fakat şimdi sislerden biri yanmaz oldu ve dolayısıyla arıza lambası yaktı. yarın gidip yaptıracağım. ancak bu arıza lambasının normalde bir zararı olur mu merak ettim.? birde smarteye xenon taktırmıştım. bu nasıl sizce? birde senitsel markası ile kıyaslarsak nasıl?

Bende de aynı sorun meydana gelmişti yüksek ihtimalle yarına götürdüğünde yanmayan sis farının motoru gitmiş diyecektir.Onu değiştirdikten sonra sorun kalmayacaktır.O arıza lambasının yanmasında pekte bir sakınca yok sadece uyarı amaçlı lambanın yanmadığını işaret ediyo.Bende yolda giderken sis lambalarını yakmazsam arıza lambasını yakıyo sis farını yaktığımda arıza lambası sönüyo.Birebir uyum sağlamadığından dolayı yapıyo bunu aslında fabrikasından orijinalini almak en güzeli.Merak etme yarına o sis farının arkasındaki motorunu değiştirirsin oda tahmini olaraktan 30-35 lira felandır.Ben Senitsel kullanıyorum hemen hemen hepsi aynı sonuçta orijinal bir xenon far değil çin malı :)

Bende de aynı sorun meydana gelmişti yüksek ihtimalle yarına götürdüğünde yanmayan sis farının motoru gitmiş diyecektir.Onu değiştirdikten sonra sorun kalmayacaktır.O arıza lambasının yanmasında pekte bir sakınca yok sadece uyarı amaçlı lambanın yanmadığını işaret ediyo.Bende yolda giderken sis lambalarını yakmazsam arıza lambasını yakıyo sis farını yaktığımda arıza lambası sönüyo.Birebir uyum sağlamadığından dolayı yapıyo bunu aslında fabrikasından orijinalini almak en güzeli.Merak etme yarına o sis farının arkasındaki motorunu değiştirirsin oda tahmini olaraktan 30-35 lira felandır.Ben Senitsel kullanıyorum hemen hemen hepsi aynı sonuçta orijinal bir xenon far değil çin malı :)
Nusret, içimi rahatlatan bu cevabın için teşekkür ederim. :)

Önemli değil kardeşim ne demek bildiğimiz olursa Amenna yardımcı oluruz bide hemşeri sayılırık :)

Muhtemelen sigorta kutusunda kısa devre vardır. Benim başımada geldi. Farın biri yanıyodu diğeri yanmıyodu. Stopların biri yanıyodu diğeri yanmıyodu. Sislerin biri yanıyodu diğeri yanmıyodu. Sigorta kutusunda kısadevre varmış, sigorta kutusu değişmişti. Ama soruyolar xenon falan taktınız mı kaldırmıyor bu sigorta kutusu diye. Sen bi bak sigorta kutusuna bak oksitlenme falan varmı. Sigortalardan biride gevşemiş olabilir. Kasise girme esnasında.

bende arıza lambası namına bir şey yanmıyor philips + mercek

bendede sorun yoktu monza takmıştım baba gibi maşallah farlar sisler.birazda iş ustada bitiyor :eek:key:

Geri
Üst Alt