Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Led'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar;
http://urun.gittigidiyor.com/Harika-parlaklikta-8-high-power-ledli-GARANTILI_W0QQidZZ20394831
ürünle ilgili detayli bilgi almak için şu linki inceleyiniz;
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=438&highlight=aydinlatma

şu linkteki ampullerden yarın sipariş vereceğim.
Toplu sipariş vermek daha mantikli olur diye bu topic'i açiyorum..
Bu topic içerisinde almak isteyenler sadece adını yazarsa sevinirim.Herhangi bir soru ya da bilgi almak isteyen olursa diğer topic'i kullanirsa daha iyi olur.
watermark.php

watermark.php

orada ürünün 1 tane adedi yazıyor 11.90 olarak..
plakaniza 2 tane harcayacağinizi düşünerekten
24 TL tutuyor.

Ürünleri isterseniz elden teslim edebilirim,isterseniz de Erya'ya Gilgamesh Mert Abiye bırakırım,ücreti de ona teslim edersiniz.Benim için farketmez.

Toplu sipariş için isimler
1.Aux (Volkan)
2.Yiğit (YCO)
3.Ömercanilica (ömercan)
4.Can (Can)
5.Mircan (Sercan)
6.34TL3855 (Aybars)
7.fnasif (Faruk)
8.

benim i30 var buna uyarmı kardeşim? montajını kolaymı bunlar evetse benide yazarmısın

benim i30 var buna uyarmı kardeşim? montajını kolaymı bunlar evetse benide yazarmısın

serbay abi bir fikrim yok.
söküp bakman lazım.eliptik şekilde yani sofit ampulse uyar büyük ihtimal..onun dişinda inan ben de bilmiyorum..yarına kadar haber verirsen iyi olur..en geç yarın öğlen falan siparişi vermek istiyorum.

volkancım numaram 05356613160.sana ulaştığında haber verirsin gelirim ben yada eryada buluşuruz

orada park ampülü diyor ama anlamadım gitti :) park ampülüne zaten benzemiyor :D

abi senin muhtemelen dipsiz dedikleri ampul cinsinden sipariş edilcekten farklı yani..

umarım herkesin aracında güzel durur :)

Volkan ben almayayım o zaman :) haybiye almış oluruz sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt