Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Led'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeşim pm attım sıkıntı olmazsa benide yaz listeye:)

Bana hangi tür ampul alınacak ki daha önce denedim ama malesef patladı kendim takarım dimi bunu?

eğer aynı tipse kendin takabilirsin rahatlıkla..

bi tornavidayla abicim.. :)

Volkan bugun bırakcan mı Erya'ya yavru. ??

siparişleri 5 dakika sonra veriyorum...bugün birakamam anacim adam bugün kargolicak en iyi ihtimalle yarin elime gelicek.

okidoki..

ne meşgul adam ya şu ampulcü..
adam bütün gün evde oturan ayda bi atletini değiştiren sürekli mavi "mike" terlik giyen biri değilse ben de neyim.. :D :D

Bana hangi tür ampul alınacak ki daha önce denedim ama malesef patladı kendim takarım dimi bunu?

çiftini 10 tl ye aldım ben..ampulün içinde 3 tane yan yana dizilmiş led var..şu ana kadar bi sorun çıkartmadı..lens'i tırnağından çektirip çıkartıyosun,sonra ampulü değiştirip tekrar takıyosun..fotosunu çektim ama buraya ekliyemiyorum..nasıl yaparım ..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt