Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Sürekli yanıyor.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Abilerim geçenlerde konu açmıştım konuyu kilitlettirdim yeni konu açıyorum. bizim arabada 1 kere yandı konusunu açtım birşey yoktur dedim sisteminde bir karısıklık olmusdur dedim. babam söyledi oğlum bu yine aynı ışığı yakmaya başladı dedi. ben ampül sinyalini görünce direk ışıklandırmada sıkıntı vardır dedim. baktım ışıklandırmada bir sıkıntı yok. + araba 1 senesini doldurdu servise gitmeli ama daha 15000 km sini dolduramadı 14000 de fln erken götürmenin bir zararı yok ama boş zaman bulamadık işte servistende aranmadık arabamı aralığın 16 sında almıştım. 1 senesi doldu.

Tarif edeyim şu resimdeki 15 numaralıdakı ısık yanıyor.

6dadecc5fa6333bbd2942b4b79ec2739_1298745644.jpg

plaka lambalarına bak sıkıntı yoksa diğer dış aydınlatmaların duyları su almış ve oksitlenmiş olabilir bu tabibiki plaka lambaları içinde geçerli birde bağaj kapalı iken arka koltuğu yatır bağaj iç lamban yanıyormu kontrol et,,,

bende de aynı ışık 3 defa yandı söndü son 2 ay içinde.. kontrol ettim her seferinde ama herhangi ışıkta sıkıntı yoktu ama son seferde artık arka stop lambanın gittiğini gördüm.. araba acaba lamba gitmeden haber mi veriyor ne? öyleyse çok akıllı arabamız var :D

ampül kesmiş kitapçık var dimi arabada ?

Servis ışığı değil o Ampullerde sıkıntı var:eek:key:

Geri
Üst Alt