Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Sürekli yanıyor.

valla kontrol için babamın yardımcı olması gerekiyor frene basar bende bakarım kısalara uzunlara sislere stoplara stop bağlantı kablosuna sis lambasına plaka ışığına kadar baktım. bi fren kalmıştı . inşallah onda sıkıntı yoktur stop lambasınımı değiştiricez birde. :( ben kontrol ettiğimde babam yoktu frenlere bakamadım birtek. :)

O ışığı gördüğümde ne oluğunu bilmiyordum ve acayip heyecan yapmıştım:D ama kitapçıktan bakınca lambaları kontrol ettim sol ön sinyalim gitmiş değişince sorunda gitti:)

ışıkların hepsine baktım sıkıntı yok. gereksiz yakıyor.

ışıkların hepsine baktım sıkıntı yok. gereksiz yakıyor.

Gereksiz yakmaz Sigortalarında yada biyerlerde bi sıkıntı var demektir kulak arkası etmeyin muhakkak ya bakın bulun yada baktırın allah muhafaza fasılalı bile çalışıyorsa bişey değiştirilmesi gerekir kısa devreyi söylemek bile istemiyorum ama gereksiz yakmaz:eek:key:

2veya 3 ocakta servise gidicek araba. o zaman söylerim bir baksınlar.

benim için her zaman müsait , malum arabayı babam kullanıyor. biz hala bisiklete biniyoruz, bunada şükür seviyorum bisikletimide bir araba kadar iş görüyo maşallah istediğim her yere onunla gidebiliyorum.

aynı sorun bende de var. neden oluyor anlamadım. arada bir kafasına göre yakıyo. sonra kontak kapatım tekrar çalıştırınca düzeliyor, ışık sönüyor. servise götürdüm. bilgisayara soktular ama herşey normal bir sıkıntı yok dediler, çıktı verdiler bana. ama hala bazen yakıyor. kontak kapatıp açınca sönüyor. tekrar götürmeyi düşünüyorum.

Aynen abi bendede öyle kontak aç kapa yapınca sönüyor. servis garantisi varken ses çıkarmaz araba bozuktur ama ses çıkarmazlar garanti bitsin bak bakalım o son model arabada nasılda hata buluyorlar. :)

Geri
Üst Alt