Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arıza ışığı yakmayan plaka ledi buldum hem de ucuz...

makyajsızların plaka ampulu 36 mm diye biliyorum. linkteki ürün 39 mm uyumda bi problem olmadı mı?
hayır kesinlikle bir sorun olmadı galiba ilanın başlığını yanlış yazmışlar. zira ben aynı ürünün bir de 8 ledlisini sipariş ettim o gerçekten çok uzundu. bu ürün hiç diğer halojenlerden uzun gibi değil diğerini söktüm bunu taktım direkt oldu... :D

Başkan,PHOTON 7000 K SERAMİK SOFİT 39 mm

DSCF2477.jpg

Ekli dosyalar

• DSCF2477.jpg
    DSCF2477.jpg
    84.6 KB · Görüntüleme: 40
ürünü sipariş vermiştim bugün geldi.plakalık için uzun oldu tam yerleşmedi.zar zor sıkıştırdım bu kez de yanmadı.bende tavana taktım boşa almış olmadım yani :) dediğim gibi ürün 39 mm ve makyajsızların plakalıkları 36 mm o yüzden uzun geliyor. ya da ben beceremedim :D

valla bana gelen üründe öyle zor sıkıştırma filan olmadı direkt halojen lambaları çıkarıp bunları uyguladım yerine.. belki de bu hepsi burda kafasına göre mi yolluyor ne?

ilan başlığındaki gibi yolluyorsa normal ki zaten ilan başlığı 39 mm.bizim araçlara ise 36 mm oluyor.ben plakalıklara takamadım dediğim gibi ama tavana takabildim tabi yine sıkıştırarak.

Geri
Üst Alt