Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arıza ışığı yakmayan plaka ledi buldum hem de ucuz...

PHOTON 7000 K SERAMİK SOFİT

Makyajlıda arıza ışıgı yakmıyor,aydınlatmasıda çok güzel tavsiye ederim..!

PHOTON 7000 K SERAMİK SOFİT

Makyajlıda arıza ışıgı yakmıyor,aydınlatmasıda çok güzel tavsiye ederim..!

Ben bu söylediğinizi araştırdım ama hem park ampulu hem de plaka ışığı olarak var. Ayrıca plaka ışığında bir ledli olanı da var çok ledli olanı da var. Acaba hangisi oldugunu bir link veya resim ile gösterebilir misiniz ? Teşekkürler

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim.

Ben linkteki site ile iletişime geçtim az önce. Makyajlı kasa için arıza ışığı yakmayan ampulünüzü bi arkadaş önerdi ben tekrar teyid almak için aradım dedim. Bildiğim kadarıyla boyut 36 mm olmalı sizin ki 30 mm ve ışık yaktırmıyormuş doğru mu dedim. Fakat olumsuz cevap aldım. Abi seramik tabanlı ışık yaktırıyor. Canbus özelliği olan da elimde yok dedi.

Acaba bu söylediğinizin makyajlı leonda arıza ışığı yaktırmadığını bilmiyor olabilirler mi ? Çok merak ettim şimdi bu konunun sonucunu :(

makyajsızların plaka ampulu 36 mm diye biliyorum. linkteki ürün 39 mm uyumda bi problem olmadı mı?

Geri
Üst Alt