Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Apple yine bir hinlik pesinde....

007

Kayıtlı Üye
Yarin aksamustu 17.00'da itunes'u kontrol edin diyor..muhtemelen 4.2 isletim sistemi gelicek ama bu kadar surpriz niteliginde yapmazlardi hicbir zaman..gercekten merak ettim...
http://www.apple.com/

ben de sarjı unutacak zamanın buldum ha..:kizgin:ben de merak ettim ne olacak diye:confused:

Yaklaşık bir ay önce düzenlediği Back to The Mac etkinliğinde yeni nesil Macbook Air ve Mac OS X: 10.7 Lion'ı gün yüzüne çıkartan Apple; yarın önemli bir süprize hazırlanıyor olabilir.

Firma, anasayfasında yayınladığı "Yarın, unutumayacağınız başka bir gün" başlıklı mesajında Türkiye saatiyle 17:00'da; iTunes'la ilgili önemli bir duyuru yapacaklarını açıkladı. Ayrıca Apple, mesajın altına açıklamanın yapılacağı saati California, New York, Londra ve Tokyo yerel saatleri ile göstermeyi de ihmal etmemiş.

Apple'ın ne gibi bir duyuru yapacağı şimdilik kesin olarak bilinmezken; en güçlü ihtimallerden biri uzun süredir dillendirilen bulut tabanlı iTunes. Apple'ın uzun süredir hayata geçireceği konuşulan bulut tabanlı iTunes'da; kullanıcıların medya içeriklerini Apple'ın sunucalarına yükleyip, internete bağlanabilen cihazlarından istedikleri zaman bu medya içeriklerini dinleyebilecekleri düşünülüyor.

Yaklaşık bir ay önce düzenlediği Back to The Mac etkinliğinde yeni nesil Macbook Air ve Mac OS X: 10.7 Lion'ı gün yüzüne çıkartan Apple; yarın önemli bir süprize hazırlanıyor olabilir.

Firma, anasayfasında yayınladığı "Yarın, unutumayacağınız başka bir gün" başlıklı mesajında Türkiye saatiyle 17:00'da; iTunes'la ilgili önemli bir duyuru yapacaklarını açıkladı. Ayrıca Apple, mesajın altına açıklamanın yapılacağı saati California, New York, Londra ve Tokyo yerel saatleri ile göstermeyi de ihmal etmemiş.

Apple'ın ne gibi bir duyuru yapacağı şimdilik kesin olarak bilinmezken; en güçlü ihtimallerden biri uzun süredir dillendirilen bulut tabanlı iTunes. Apple'ın uzun süredir hayata geçireceği konuşulan bulut tabanlı iTunes'da; kullanıcıların medya içeriklerini Apple'ın sunucalarına yükleyip, internete bağlanabilen cihazlarından istedikleri zaman bu medya içeriklerini dinleyebilecekleri düşünülüyor.

güzel açıklama teşekkürler

Ipad'ime 4.2 gelsin baska bisey istemiyorum:)

bende bi değişiklik yok :rolleyes:

itunes 10.1 çıkmışş
indiriyorum bakalım nolcak

aklımdan geçmişti kesin itunes güncellenmiştir diye ama sessiz kalmıştım...

bi değişiklik olmadı valla :S

Geri
Üst Alt