Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

app plaka

carambole7

Kayıtlı Üye
kazadan sonra plakam kırıldıda app yaptırıyımmı sizce polisler sıkıntı çıkartırmı varsa bilgi ve önerilerinizi alırım:)

kazadan sonra plakam kırıldıda app yaptırıyımmı sizce polisler sıkıntı çıkartırmı varsa bilgi ve önerilerinizi alırım:)
Ben hic gormesim Appden anlayan polis. Tabi fransiz applet falan sonradan oldugu anlasiliyor.120 tlye muhurlusu var bir olsun tam olsun derseniz.50 ye 60 a muhursuzlerde var.Bende sahsen dusmesini bekliyorum plakalarimin App yaptirmak icin.

kardeşim insaflarına kalmış bişeyykimisi takıntılı oluyor mühürlüde olsa sorun cıkarıyor orjinal plakan daima bagajda abi hemen degiştireyim diyip orda takacan sen sag polis abimiz selamett:seat

app plaka standart olduktan sonra kimse sorun cikartamaz zaten standarta uymazsa cemiyet muhurlemez ayrica plakalardan emniyet muhru kalkti sadece cemiyet muhru yeterli

çifti 80 liraya cemıyet muhurlu appler var onlara bısey demez dıyemez polıs . artık plakalarda aranan muhur o zaten yanı bı nevı orjınal sayılıyor artık tek muhurlu appler

Ben hic gormesim Appden anlayan polis. Tabi fransiz applet falan sonradan oldugu anlasiliyor.120 tlye muhurlusu var bir olsun tam olsun derseniz.50 ye 60 a muhursuzlerde var.Bende sahsen dusmesini bekliyorum plakalarimin App yaptirmak icin.

Ben seninkleri sökerim istersen Onur

Şuraya da bir bak derim. Fiyat uygun gibi geldi. Telefonla da bilgi alabilirsin.

Sagolun beyler yaptırmaya karar verdim fotoğrafları yüklerim iki güne :)

Geri
Üst Alt