app plaka | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

app plaka

carambole7

Kayıtlı Üye
kazadan sonra plakam kırıldıda app yaptırıyımmı sizce polisler sıkıntı çıkartırmı varsa bilgi ve önerilerinizi alırım:)

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
kazadan sonra plakam kırıldıda app yaptırıyımmı sizce polisler sıkıntı çıkartırmı varsa bilgi ve önerilerinizi alırım:)
Ben hic gormesim Appden anlayan polis. Tabi fransiz applet falan sonradan oldugu anlasiliyor.120 tlye muhurlusu var bir olsun tam olsun derseniz.50 ye 60 a muhursuzlerde var.Bende sahsen dusmesini bekliyorum plakalarimin App yaptirmak icin.

tugra kazım

Kayıtlı Üye
kardeşim insaflarına kalmış bişeyykimisi takıntılı oluyor mühürlüde olsa sorun cıkarıyor orjinal plakan daima bagajda abi hemen degiştireyim diyip orda takacan sen sag polis abimiz selamett:seat

lewent

Kayıtlı Üye
app plaka standart olduktan sonra kimse sorun cikartamaz zaten standarta uymazsa cemiyet muhurlemez ayrica plakalardan emniyet muhru kalkti sadece cemiyet muhru yeterli

axibo

Kayıtlı Üye
çifti 80 liraya cemıyet muhurlu appler var onlara bısey demez dıyemez polıs . artık plakalarda aranan muhur o zaten yanı bı nevı orjınal sayılıyor artık tek muhurlu appler

mgencay

Kayıtlı Üye
Ben hic gormesim Appden anlayan polis. Tabi fransiz applet falan sonradan oldugu anlasiliyor.120 tlye muhurlusu var bir olsun tam olsun derseniz.50 ye 60 a muhursuzlerde var.Bende sahsen dusmesini bekliyorum plakalarimin App yaptirmak icin.
Ben seninkleri sökerim istersen Onur