Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP plaka....

ugurulu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba App plaka yaptırmak istiyorum ama internette bi kaç yer var ama mühür olmadığı için sıkıntı oluyor diye duydum.
Mühürlü APP plaka yapan bi yer varmı.

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    22.2 KB · Görüntüleme: 63
Çift mühür kalktı zaten artık tek mühürlü bütün plakalar..Ben orjinalleri bagajda taşıyorum herhangi bi çevirmede göstermek için şuana kadarda hiç çevrilmedim..

bu konunun defalarca konusu açıldı arkadaşlar size tavsiyem trafik polisini karşınıza alacak her türlü eklemeden uzak durun

Eniştem trafik müşavirliği yapıyor. Kendi arabamın plakaları da olmak üzere çift mühür app'yi halledebiliyor. Dilersen o da yardımcı olabilir.

bu konunun defalarca konusu açıldı arkadaşlar size tavsiyem trafik polisini karşınıza alacak her türlü eklemeden uzak durun

yekta abiye sonuna kadar katılıyorum ama illa yaptıracağım dersen tavsiyem orjinallerini bagajda taşı ve orjinalleri monte edecek malzemeleride bagaja koymayı unutma

kesinlikle haklısın hiç kendimizi haksız duruma düşürmenin gereği yok ama yasal bi şekilde olacaksa neden olmasın..

Geri
Üst Alt