• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

APP plaka....

ugurulu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba App plaka yaptırmak istiyorum ama internette bi kaç yer var ama mühür olmadığı için sıkıntı oluyor diye duydum.
Mühürlü APP plaka yapan bi yer varmı.

Ekli dosyalar

WeLeT

Kayıtlı Üye
Çift mühür kalktı zaten artık tek mühürlü bütün plakalar..Ben orjinalleri bagajda taşıyorum herhangi bi çevirmede göstermek için şuana kadarda hiç çevrilmedim..

YEKTA

Kayıtlı Üye
bu konunun defalarca konusu açıldı arkadaşlar size tavsiyem trafik polisini karşınıza alacak her türlü eklemeden uzak durun

platinne

Kayıtlı Üye
Eniştem trafik müşavirliği yapıyor. Kendi arabamın plakaları da olmak üzere çift mühür app'yi halledebiliyor. Dilersen o da yardımcı olabilir.

REİS38

Kayıtlı Üye
bu konunun defalarca konusu açıldı arkadaşlar size tavsiyem trafik polisini karşınıza alacak her türlü eklemeden uzak durun
yekta abiye sonuna kadar katılıyorum ama illa yaptıracağım dersen tavsiyem orjinallerini bagajda taşı ve orjinalleri monte edecek malzemeleride bagaja koymayı unutma

ugurulu

Kayıtlı Üye
kesinlikle haklısın hiç kendimizi haksız duruma düşürmenin gereği yok ama yasal bi şekilde olacaksa neden olmasın..

Üst Alt