Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

App plaka

RD38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma APP plaka düşünüyorum fakat trafikte yasak olduğunu duydum konuyla alakalı bilgisi olan ve yardımcı olacak arkadaş varmı?

cıft muhurlu yaptırırsan yasak degıl izmit ve bursada trafık app plaka verıyo zaten plakalarda muhur olmadıgı ıcın cezası var

cıft muhurlu yaptırırsan yasak degıl izmit ve bursada trafık app plaka verıyo zaten plakalarda muhur olmadıgı ıcın cezası var

sanırım her ilin trafiği app ye izin vermiyor. peki app takıp orjinali bagajda gezdirsek nolur acaba :confused:

130 140 liraya çift mühürlü app yapan kişiler var.polis çevirse plakar için agzını acamaz heralde

çift müğürlü yaptırcaksınız ozmn ben geçen hafta yaptırdım 175 liraya isterseniz yağrın sorabilirm burda sizin plakanızı yaptırabilirmiyz

çift müğürlü yaptırcaksınız ozmn ben geçen hafta yaptırdım 175 liraya isterseniz yağrın sorabilirm burda sizin plakanızı yaptırabilirmiyz
ismail kardeşim süper olur valla bi sorsan sana zahmet. yalnız 38 plaka yani kayseri için sorun oluyomu onuda öğrensen sana zahmet.

Geri
Üst Alt