Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP Plaka Toplu Alım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muratcan ben para felan yatıramam buuşalım elden veriyim knk

arkadaslar once herkes plakasını yazsın !! ıstedıklerınız yazsın detayları yarın muammelecımle gorusecegım murata numarasını verecegım murat halledecek !!! paraya gelınce cuma bulusmasına getırenler takıp eden 1 2 ıs gununde plakalarını alabılırler

dıger fontlu plakalara gelınce !! ıstanbulda muhurlenen tek app vardır oda mevcut yaptıracagımız app dır ve oda 1 yıldır yasaklanmıstır polıs bu app de muhur gorunce bı sey dıyemez ancak dıgerlerınde muhur gorse bıle bunun muhuru sahte der

Arkadaşlar yarınki buluşmada yanında getirebilen parayı verebilir..diğer türlü liste tamamlanınca Kıvanç abi'nin hesabına parayı yatırarak halledeceğiz..

teşekkürler

kaan ım neye gore ??

plakanın sade basımı 50 tl ızmıtte basılıyor ve cemıyetın sacına basılıyor ankaradakı plakacılar ınce bır saca basıyorlar plakayı ve ruzgardan bıle yamuluyor

gerı kalanı cesıtlı masraflara gıdıyormus;) leonun app lerını ben 150 ye yaptırdım pazarlık etmedım ama burda sayı cok oldugu ıcın pazarlık sansımız var

34 CMG 37 standart plaka kenarları beyaz parayı yarın buluşmada veririm

harviden fiyat neye göre toplu aldığımız içinmi böle yoksa dahamı pahalı piyasaya göre bu ücret fazla sanki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt