Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP Plaka Sorunsali.

007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar su anda imzamdaki plaka takili..app kare yaptiricam..cift muhurlu.. fakat su anda plakadaki ve dogal olarak tampondaki o iki vida yuvasini nasil yokedicem?

Kaan abi muhtemelen oraya tekrardan macun çekilip boyanması gerekecek

O zaman kare degil cercevesiz dikdortgen app yaptirmaktan baska care yok..delikler acik kalsa cirkin durur di mi?

bence çok çirkin durur.yani ister istemez senin gözüne batacaktır ve her gördüğünde sinirin bozulur..plakayı da bence çerçevesiz yapma.orjinal beşiktaş baskı denilen cinsten yaptırırsan daha şık olur

siyah olduğu için belki biraz görünmez hale getirilebilir ama yine de belli olur sanki..
ille de kare diyosan Kaan abim doldurulup tekrar boyatmak en temizi..

Abi siyah silikonla kapatmayı denesen siyah değilmi o kısım? Ki yaparsan kim dikkat edecek okadar?

Ah keşke deldirmeseydin hangi usta kıydı plakayı yapıştırabilirdi ben aracımı alıyorken oyüzden papaz oldum ama sonra hallettirdim...

Gerçek olan şu app üç harfli plakalara çok güzel oluyor ve dikdörtgen plaka....

Abi siyah silikonla kapatmayı denesen siyah değilmi o kısım? Ki yaparsan kim dikkat edecek okadar?

Ben, Dogukan:D sonra 15 gunde bir tedaviye giderim..aslinda aklim kare plakada ama daha yeni boyandi tamponum..o yuzden gerek yok..en iyi Istanbul denen plakadan yaptirmak ama onun da cok bir farki yok simdikinden..

Ah keşke deldirmeseydin hangi usta kıydı plakayı yapıştırabilirdi ben aracımı alıyorken oyüzden papaz oldum ama sonra hallettirdim...

Gerçek olan şu app üç harfli plakalara çok güzel oluyor ve dikdörtgen plaka....

Engin ben istemistim zamaninda vida olsun diye..yolda dusmesin diye:(

Geri
Üst Alt