Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP Plaka Sorunsali.

braz macunla doldurulup rotus yapar gıbı boyanır abı goze de bakmaz vıda delıgı ne kadar goze batabılır zaten

Kaan abi o vida delikleri problemsiz kapanır abi onlar hiçbirşey... Ama APP plakaya mühür nasıl bastıracaksın ki ?

o kısım parlak folyo ıle kaplansa bellı olurmu acaba :confused:

o kısım yeniden zımparalanıp siyah silikonla doldurulup piyano black ile yeniden kaplanırsa orjınal gibi olur kaan abi. ama app plakalara muhur yapmak çok pahalı bi de kılına denk gelirsen eywah eywah uraşmaktan illallah dersin. ben muhursuz app taktım geçen gun çevirmede adam yakaladı emniyet kemeri takılı değildi. tam kemere ceza yazarken plakalar dikkatini çekti. plakalar muhurlumu dedi bende evet dedim ama adam gitti baktı muhursuz tam tutanağı tutuyordu baban yahşi anan guzel öyle böyle yırttık. 8 aydır ilk defa sordular.

o kısım yeniden zımparalanıp siyah silikonla doldurulup piyano black ile yeniden kaplanırsa orjınal gibi olur kaan abi. ama app plakalara muhur yapmak çok pahalı bi de kılına denk gelirsen eywah eywah uraşmaktan illallah dersin. ben muhursuz app taktım geçen gun çevirmede adam yakaladı emniyet kemeri takılı değildi. tam kemere ceza yazarken plakalar dikkatini çekti. plakalar muhurlumu dedi bende evet dedim ama adam gitti baktı muhursuz tam tutanağı tutuyordu baban yahşi anan guzel öyle böyle yırttık. 8 aydır ilk defa sordular.

ben en ıyısı ondekı plakayı orjınale cevırıyım olmıcak bu ıs boyle :D sahtecılıkten ıcerı alıcaklar o olucakk

ben en ıyısı ondekı plakayı orjınale cevırıyım olmıcak bu ıs boyle :D sahtecılıkten ıcerı alıcaklar o olucakk

aynı şeyi adamda söylemişti:D işin komik yanı ben halen daha plakalarımla geziyorum. ayrıca senin ön plakan göze batmıyor oynama gerek yok benimkiler sırıtyor:D şaka biyana arkadaş nasıl bir semtte yaşıyorum ya şehir merkezinde böyle şeylerle karşılaşılmıyor anasını satım yok camın filmli yok araban modifiyeli yok eksoz ucu yok armudun sapı uzumun çekirdeği yeter artık ya vallahi bıktım usandım artık.

Ben, Dogukan:D sonra 15 gunde bir tedaviye giderim..aslinda aklim kare plakada ama daha yeni boyandi tamponum..o yuzden gerek yok..en iyi Istanbul denen plakadan yaptirmak ama onun da cok bir farki yok simdikinden..

istanbul plaka nedir?:) Vida deliklerini kapanır. Plakalığın arkasındaki kısım çıkmıyormu? Makyajlılarda ayrı parça. 1gün bırakırsın boyanır abi nolacak sende. Derdin bu olsun. hatta ver ben boyatırım:D

Geri
Üst Alt