Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

App plaka hakkinda..?

brs-cn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar;
Bugun aksesuarcıya gittim APP plakası almak için..

• Üstünde mühür yoktu artık üstünde mühür bulunmasu şart degil dedi bu dgru mu?
  • Çeşit olarakda çerçevesi kordonsuz olan var yani direk düz sizce onu tavsiye edermisiniz..
  • Yazı şekli olarakta Fransız kalın kesiksiz dülünüyorum

Görüşleriniz bekliyorum,Teşekkürler...

blank.gifapp.jpg
ÖRNEK RESİM

Ekli dosyalar

• blank.gif
    blank.gif
    43 bayt · Görüntüleme: 137
  • app.jpg
    app.jpg
    32.5 KB · Görüntüleme: 78
çift mühür kalktı tek mühür var yine.

vala cins polise denk gelirsen cift , tek mühürlü mühürsüz dinlemiyor hemen bagajdan orjinali cıkatıp takacan oda bida yakalarsam affetmemm :)diyecek hızla uzaklasacaksın tip olarak bu sekil ve yazı tip güzell

vala cins polise denk gelirsen cift , tek mühürlü mühürsüz dinlemiyor hemen bagajdan orjinali cıkatıp takacan oda bida yakalarsam affetmemm :)diyecek hızla uzaklasacaksın tip olarak bu sekil ve yazı tip güzell

Aynen:eek:key:

Bagajda Orijinalini Taşımazsan Sıkıntı..

mühürlü plakayı arabada tut koy bagaja felan polis sorarsa orjinal plakyı göster bişey olmaz ben yıllardır kullanıyom

Valla fazla parayla çift mühürlü app ler basılıyor diyenler var.

Abi bu çerçevesiz appleri takmayın bence çok apaçi yapıyor arabayı en iyisi en güzeli beşiktaş app etrafı full siyah oluyo. kalın yazılı birleşik. arabanın bakışını değiştiriyo. :D

Beşiktaş baskı hertürlü favorim

Beşiktaş baskıdan şaşmaman tavsiyemdir.

Emniyet ve Cemiyet mührü olmak zorundaydı eskiden, artık sadece cemiyet mührü yeterli oluyor.

Ancak isterseniz 15 mühür olsun, başbakan imzası olsun, Beşiktaş baskı olsun farketmez, APP plaka yönetmeliğe aykırıdır. Zamanında araştırmıştım, ilgili mevzuatta plakanın şekli ve harflerin puntoların kalınlığı yazıyordu, 36mm ene sahip olması gerekiyordu sanırım, şimdi tam bilemicem, APP plakada bu 45-50mm arasına kadar çıkıyordu. Yani polis canı isterse ceza yazabilir :)

Geri
Üst Alt