Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

App plaka hakkinda..?

Merhaba arkadaşlar MÜHÜRLÜ 1.Kalite App Plaka'ya İhtiyacı olan arkadaşlarımız benimle iletişime geçebilirler.

Piyasada Beşiktaş baskı App plaka'lar için gereksiz paralar alıyorlar. Foruma özel fiyatım; Beşiktaş Baskı 1.Kalite'de MÜHÜRLÜ APP Baskı 1 TAKIM Fiyatı (Ön ve Arka) 85 TL

KARE MODELİDE MEVCUTTUR.

Eklediğim resimler arkadaşlarıma ve müşterilerimize yaptığımız resimlerdir bizzat kendim çektim.

Ekli dosyalar

• beyaz.jpg
    beyaz.jpg
    17.4 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    13.3 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    11.7 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20140327-WA0010.jpg
    IMG-20140327-WA0010.jpg
    53.5 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlar konuyu tekrar canlandırıyorum. APP plaka işiyle uğraşan varsa ona yaptırıyım gruptan tanıdığımız kazansın. Nisan ayında arkadaşımız paylaşmış yapıyorum diye fakat sanki piyasada fiyatlar biraz daha aşağıda aradaki zamandan dolayı

Arkadaşlar konuyu tekrar canlandırıyorum. APP plaka işiyle uğraşan varsa ona yaptırıyım gruptan tanıdığımız kazansın. Nisan ayında arkadaşımız paylaşmış yapıyorum diye fakat sanki piyasada fiyatlar biraz daha aşağıda aradaki zamandan dolayı
İlk plaka benim aracın yapmıştı uzun süredir yok kendisi buralarda

İstanbulda bir arkadaş daha var yapan hem kaliteli ve sağlam yapıyor burak arkadaşımızın tavsiyesi

Benimde daha önceden 3 tane plaka yaptırdığım yer var kaliteli güzel yapıyorlar fakat teslimat biraz geç oluyor. Hem o yüzden hemde grupta varsa iyi olur amacıyla sordum ben.

Benimde daha önceden 3 tane plaka yaptırdığım yer var kaliteli güzel yapıyorlar fakat teslimat biraz geç oluyor. Hem o yüzden hemde grupta varsa iyi olur amacıyla sordum ben.
Tamam o zaman dediğin gibi bakmak gerekiyor birde merdiven altı olmaması önemli

Geri
Üst Alt