Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP plaka hakkında yardım

37fbli

Kayıtlı Üye
konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

arakadaşlar aracıma app plaka yaptırmak istiyorum ama rakam ve harfler kesik felan olmıcak sade birbirine yakın olan dan mühür olayı nasıl oluyo tavsiyeleriniz nelerdir...

trafik mührünü anlaştıgım muameleci yaptırdı şoförler odası mührünü ben hallettim

anladım bende düşünüyorum yaptırıcam ama burda nereye yaptırsam yaptıran veya tavsiye eden biri vardır :D bekliyim bakim

bekle kanka Çağlar abiyle konuşcaz ayarlicak tek mühür plaka.. benm eski kalın harfliler mühürsüzdü 4-5 çevirmeyi geçtim bakmadılar bile :)

bekle kanka Çağlar abiyle konuşcaz ayarlicak tek mühür plaka.. benm eski kalın harfliler mühürsüzdü 4-5 çevirmeyi geçtim bakmadılar bile :)

knk kaç ay oldu :D o değilde barış abinin plakadan istiyorum ben.çift mühür nie olmuyo

Aynen bende app yaptırmayı düşünüyorum ama mühür meselesinide atlamaman gerekiyor çünkü çok geziyorum.

xx

Aynen bende app yaptırmayı düşünüyorum ama mühür meselesinide atlamaman gerekiyor çünkü çok geziyorum.

xx

bende çok geziorum ama hiç polise rastlamadım sadece 3 kere arkamdan siren sesleri sağa çek die çevirdiler okadar :D güzel bir yer bulup mühürlü bir şekilde toplu yaptırbiliriz

Geri
Üst Alt