Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP Plaka Cezası hk.

havalimanı, dolmabahçe önü, 1. köprü yıldız bağlantısı, caddebostan sahil yolu, ortaköy tarabya arası tüm sahil şeridi

bunlar ilk aklıma gelen en sakat yerler, buralara girmemek girilecekse de sıkıntılı araçlar girmemek lazım

Hergün yıldızdan geçiyorum polislere iyi nöbetler bile dedim hiç çevirmediler çok şükür. Çok kalın yazılar gözlerine çarpıyor. Makul seviyede APP sıkıntı çıkmıyor

SCW Mobil Uygulama ile Gönderildi

gözümün önünde kırmızı ışıktan araçları çevirip ceza yazdıktan sonra ben de eski aracımda normal plakama dönmüştüm. leon için plaka değişikliği için trafik şubeye gittiğimde, memura kalın punto yazdırmam da sakınca var mı diye sordum. görevli, bizim için yok. arkadaşlar cezanızı yazar, yeniden bize gelip 28 lira ödeyip şoförler odasına ince punto almaya gidersiniz dedi. ve artık taviz verilmeyeceğini ekledi. o yüzden normal aldım plakayı da.

Geri
Üst Alt