Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP plaka acil yardım :)

ben sımdıye kadar yasak duymadım bu konuda.kı app olmayıp kare olan plakada cok gordum.ben kare app muhursuz on plaka kullanıyorum karakterı cok dıkkat cekmedıgı surece polıs muhurszlgne bakmaz bence:S

Kardesım muhur yaptırcam zatende bu ön plakanın seklının kare olması prblem yaratırmı ? yanı kare olması bır sorun teşkil edermı polıs acısından ?

ıhtımal vermıyorum ben kare plakaya sorun cıkarcaklarına.benımle aynı anda trafıkten plakalar gelmıstı dogus otoya bır kacına baktıgımda ıcınde kare plaka vardı kı yasak olsa trafık muhurlu bı sekılde cıkarmaz dıye dusunuyorum

bu arada su muhur ısını nasıl yaptırıyorsunuz ya :)

Benim sıgortacımın tanıdıgı varda bna app cıkar muhurlettrelım dedı:)

polis isterse mühürlü appye bile laf söylüyo bizim golfte çift mühürlü app bigün durdurmuştu değiştir bunu diye ilginçti baya...

kare olmasına bısı dermı bu polsler :)

app kare olması sıkıntı çıkarmaz app olması sıkıntı çıkarır bunu diyebilirim ama az ihtimal kılına denk gelmezsen çift mühürlü sıkıntı çıkarmaz.... biz yaşadık sök bunları dedi ama sökmedik tabi...

app kare olması sıkıntı çıkarmaz app olması sıkıntı çıkarır bunu diyebilirim ama az ihtimal kılına denk gelmezsen çift mühürlü sıkıntı çıkarmaz.... biz yaşadık sök bunları dedi ama sökmedik tabi...

anladım tsk ederım yardımların ıcın..:)

Geri
Üst Alt