Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Apexi vs AEM

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
Arkadaşlar, yağlı tip K&N yerine, kuru tip kutu içi filtre arayışına girdim; bu 2 ürün var..

Apexi nasıldır, bulunur mu, K&N gibi tak çıkar olur mu ? AEM i direkt takamadık ara bi boru gerektiginden.. Bu 2 filtreden kutu içi kullanan varsa bilgi verebilir mi ? Ya da başka önerisi olan varsa sevinirim..

aem montajı cok kolay aslında neden olmuyorkı sanayıde bı araya plastık parca takılım ucunada aem takılacak ??

aem montajı cok kolay aslında neden olmuyorkı sanayıde bı araya plastık parca takılım ucunada aem takılacak ??

elif tuningde bakmıştık yoktu uygun.. tabii kesin halledilir sanayide de, k&n gibi tak çıkar olsa ya da kutu içinde gelse bu aparat iyi olurdu .. takılan parça yapıştırıyılor mu Şemun sonra eski hlaine dönebilir mi yani bilgin var mı

illaki kutu içimi olması lazım?? onun hakkında bı kac yerle konusmak lazım cunku en cok ragbet gorenler kutuyla beraber fıltre sokulup yerıne aem kuru tıp takılıyor hatta bı konuda resmı vardıda bulamıyorum

illaki kutu içimi olması lazım?? onun hakkında bı kac yerle konusmak lazım cunku en cok ragbet gorenler kutuyla beraber fıltre sokulup yerıne aem kuru tıp takılıyor hatta bı konuda resmı vardıda bulamıyorum

kutu içi olsun şimdi öyle yaparsak cai olayına girmiş olcaz, araç garantide zaten servis durumu olduğunda sorun olmasın :)

kutu içi olsun şimdi öyle yaparsak cai olayına girmiş olcaz, araç garantide zaten servis durumu olduğunda sorun olmasın :)

powershop u aradınmı?? ordada aem ın urunlerı var??

servisle aran ıyı ıse sorun olacagını sanmam ab:)

Powershopta geçen gün yayları taktırdık. AEM filtre de var ellerinde. Onlar da takmak için aparatı da vardır çünkü iki dükkan ileride powershopun kendi montaj kısmı da var.. Ama Yiğit'in filtresi bir kere yerinden çıkmıştı diye hatırlıyorum. O yüzden orjinal ekipman her zaman daha güven verici bence.. Ben de K&N ve BMC kullanıyorum. BMC K&N'e göre daha iyi nefes alıyor.

Powershopta geçen gün yayları taktırdık. AEM filtre de var ellerinde. Onlar da takmak için aparatı da vardır çünkü iki dükkan ileride powershopun kendi montaj kısmı da var.. Ama Yiğit'in filtresi bir kere yerinden çıkmıştı diye hatırlıyorum. O yüzden orjinal ekipman her zaman daha güven verici bence.. Ben de K&N ve BMC kullanıyorum. BMC K&N'e göre daha iyi nefes alıyor.

sağolasın Kaan, bmc de yağlı tip di mi

Geri
Üst Alt