Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Apexi vs AEM

Konu, 'Teknik Destek' kısmında swotr tarafından paylaşıldı.

1. swotr

swotr Misafir

Arkadaşlar, yağlı tip K&N yerine, kuru tip kutu içi filtre arayışına girdim; bu 2 ürün var..

Apexi nasıldır, bulunur mu, K&N gibi tak çıkar olur mu ? AEM i direkt takamadık ara bi boru gerektiginden.. Bu 2 filtreden kutu içi kullanan varsa bilgi verebilir mi ? Ya da başka önerisi olan varsa sevinirim..

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    aem montajı cok kolay aslında neden olmuyorkı sanayıde bı araya plastık parca takılım ucunada aem takılacak ??

3. swotr

swotr Misafir

elif tuningde bakmıştık yoktu uygun.. tabii kesin halledilir sanayide de, k&n gibi tak çıkar olsa ya da kutu içinde gelse bu aparat iyi olurdu .. takılan parça yapıştırıyılor mu Şemun sonra eski hlaine dönebilir mi yani bilgin var mı

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    illaki kutu içimi olması lazım?? onun hakkında bı kac yerle konusmak lazım cunku en cok ragbet gorenler kutuyla beraber fıltre sokulup yerıne aem kuru tıp takılıyor hatta bı konuda resmı vardıda bulamıyorum

5. swotr

swotr Misafir

kutu içi olsun şimdi öyle yaparsak cai olayına girmiş olcaz, araç garantide zaten servis durumu olduğunda sorun olmasın :)

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    powershop u aradınmı?? ordada aem ın urunlerı var??

servisle aran ıyı ıse sorun olacagını sanmam ab:)

7. swotr

swotr Misafir

evet ya :) olmadı oradan halledecem, çok sağol Şemun

8. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Powershopta geçen gün yayları taktırdık. AEM filtre de var ellerinde. Onlar da takmak için aparatı da vardır çünkü iki dükkan ileride powershopun kendi montaj kısmı da var.. Ama Yiğit'in filtresi bir kere yerinden çıkmıştı diye hatırlıyorum. O yüzden orjinal ekipman her zaman daha güven verici bence.. Ben de K&N ve BMC kullanıyorum. BMC K&N'e göre daha iyi nefes alıyor.

9. swotr

swotr Misafir

sağolasın Kaan, bmc de yağlı tip di mi

Sayfayı Paylaş