Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

apexi turbo timer

egt yerıne wideband al bence.Chıp egsozlu arabada Egt oyle tehlıke yaratıcak degerlerı gormez.Zaten onu da baglatmak ıcın egsozcuya gıdıceksın :)
egzozcu kısmını tabiyki ben yapamam ama kolay iş egzozcum o kısmı halleder bende elektrik işini hallederim wideband a gerek yok aracımdaki değerleri biliyorum ve devamlı değerleri değişen birisi olmadığım için sıkıntı yok sonuçta yazılım revo oldukdan sonra gene sıkıntı yok :) ben bıraz yüksek süratlerle gitmeyi seven biriyim egt bana şart sonuçta makinanın hacmi belli 1.8 stoc makina motorun içi orjinal 225 lik motoru 300 yaptığın zaman son süratlerde ısı haliyle standardın çok üstüne çıkacak o yüzden bence egt çok önemli pistonlarım ı eritmeyi istemem :) yarış halinde o adrenalinle uzun yolda dakkalarca sıkarak gidiyoruz :) pistonlar aklımıza gelmiyor egt yi görünce korkup ayağımı belki gazdan çekerim :)

100 tl günceli daha ne yapıyım bedavaya en uçuz fiyat garantisi :)

Geri
Üst Alt