Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

antifiriz koyma

eserbaba

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bana gülmeyin ama değiştirmeyi bilmiyorum. Antifiriz koyma deposunda yaz ayı olduğundan su koymuştu ustam, şimdi antifiriz aldım ve kendim koymak istedim ama becermedim:))) İçindeki suyu nasıl boşattıcam.

radyatör altında tahliye musluğu olması gerekir ibiza içinde aynı işlem olmasını sanıyorum

hortumu dayasam içime çeksem boşaltsam olmaz mı?:)

Arkadaşlar bana gülmeyin ama değiştirmeyi bilmiyorum. Antifiriz koyma deposunda yaz ayı olduğundan su koymuştu ustam, şimdi antifiriz aldım ve kendim koymak istedim ama becermedim:))) İçindeki suyu nasıl boşattıcam.
Radyatörde tapa yoksa alttaki hortumu sökün sular boşalacaktır. Tekrar suyla doldurup bir kez yıkayın.
Sonra ölçüyle önce antifiriz sonra su koyun. Motor ısınıncada tekrar seviyeyi kontrol edin. kolay gelsin

33 LE10

Geri
Üst Alt