Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Antifiriz eksiltme

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Merhaba

2016 kasımda 0 km almış olduğum ibizamla 23000 km devirdik. Geçenlerde yağ kontrolü için kaputu açtığımda antifiriz g12 haznesininin min seviyesine geldiğini gördüm bir kaç hafta sonra biraz daha aşağı indi gibi . 23000 km de antifiriz eksiltmesi normal midir yoksa bir kaçaktan şüphelenmeli miyim

Garantidevam ediyor diye düşünüyorum mutlaka servise gitmenizi tavsiye ediyorum bizim başımıza caddy de geldi su devir daim arızalıymış ve kaçaktan dolayı triger kayışta ıslandığından değişti garantiden yarısını onlar ödedi ama sana tavsiyem bizim aracı yatırma şansımız yoktu uğraşırsan tamamı garantiden olur bu arada garantiye girmiyor filan dediler doğuşa şikayet ettim yarısını biz ödiyeceğiz dediler.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

araç soğukken mi sıcakken mi min seviyesinin altında acaba ?

1.2 tsi ibiza aracımda motor sıcakken min seviyesinin altında olan su motor soğukken min ile max ın ortasında normal midir?

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt