Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

antep usulü aem dryflow

Şu anki görüntü ile ısı filtre tarafına geçmez gibi gözüküyor.Performansdan kayıp olmaz gibi.Eğer boruyu uzatıp filtreyi dahada ileri bir yerlere götürürsen ses iyice kesilir.Senin amacın ses değilmi ? O zaman niye bu kadar masraf ve emek harcıyorsun ? Kutu içi performans filtresi tak gitsin feridun kardeşim.:) Bence Can kardeşimin dediği gibi böyle iyi olmuş.
teşekkür ederim sağol abiciğim...ses olarak ne yapsam tam istediğim kamyon turbo tıslaması duyacağımı sanmıyorum bunun yerine 3 lü marco havalı korna taktıracağım biraz olsun kamyon hevesimi tatmin eder...

Şöyle burnu uzunca bir blow off taksan vites değişimlerinde çuf sesini duyurmazmı acaba hatta 3-5 sene önce elektrikli yalnızca çuf sesi verenler vardı piyasada.şimdi varmı bilmiyorum.Kornadan önce bunu bir araştır Feridun.:)

Şöyle burnu uzunca bir blow off taksan vites değişimlerinde çuf sesini duyurmazmı acaba hatta 3-5 sene önce elektrikli yalnızca çuf sesi verenler vardı piyasada.şimdi varmı bilmiyorum.Kornadan önce bunu bir araştır Feridun.:)
araştırdım abim piyasada hala var ama çok saçma abartı bi ses veriyor ve araba hızlanmasa bile en ufak bi gaz pedal tepkisinde anormal cufluyo yakışmaz dediler.. ama bu korna tam benlik istanbuldan aldım hava tankını da buldum montajı bu hafta yaptırıcam tam scania gibi olacak...[video=youtube_share;tD2khn5Jh1k]http://youtu.be/tD2khn5Jh1k[/video]

Feridunum vites değişimlerinde gelen harika bir çuf sesi buna beş basar.Yapılamayacak bir şeyde değil.İnternetten araştır bak derim.

araştırmalarım sonucunda bir bunu bulabildim abi buda montofon cinsi gibi ses veriyor bunu araba ya takarsak antep karası çalarlar... kornanın bir estetiği var kamyonu tırları anımsatır ama bunda ineğe döner araba acaba abim senin dediğin sistem de bu mu???[video=youtube_share;AsnRENjXVmQ]http://youtu.be/AsnRENjXVmQ[/video]

Biz araştırdık biraz bu elektrikli işini tek bi marka varmış o da bu malesef başka marka falan yok tek, bu ses de pek iyi olmuyo canlı olarak duyduğum için pek tavsiye etmem

Biz araştırdık biraz bu elektrikli işini tek bi marka varmış o da bu malesef başka marka falan yok tek, bu ses de pek iyi olmuyo canlı olarak duyduğum için pek tavsiye etmem
araştırman için teşekkürler hem fikiriz...forge blow off a devam kornaya merhaba diyeceğiz...

Geri
Üst Alt