Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

antep usulü aem dryflow

bence esnek borlularla tampondan filtreye hat cek daha iyi olacaktır. eline sağlık

ızolasyon cok ıyı olmus elıne saglık,fıltre takılacaksa bu sekılde takılmalı performans almak ıcın
teşekkür ederim can bey sağolun.sizin sayenizde oldu tarifleriniz ve yardımlarınız için minnettarız.performans konusunda yorumsuz kalıyorum sadece ilk kalkışta aslan kükremesi gibi bir ses çıkıyor acaba doğru mu oldu? yakıt artışı az da olsa fazlalaştı sorun değil ilk başta sesi duyabilmek için sert kullandık sanırım...ama daha önce dediğiniz gibi cupra ve subarular gibi ses bulamadık idare edeceğiz artık...

İzolasyondaki cam yünü malzemesi , ıslanında suyu çekecek, kokacak ve 4 bacaklı haşeratlar da bunda barınmayı çok sever, yanıcı da olabilir, yani bence bundan derhal kurtulun bence....

İzolasyondaki cam yünü malzemesi , ıslanında suyu çekecek, kokacak ve 4 bacaklı haşeratlar da bunda barınmayı çok sever, yanıcı da olabilir, yani bence bundan derhal kurtulun bence....
yorumlarınız için teşekkür ederim.yalıtım malzemesini el arabasından almadım iyice araştırıp bizzat antep baş bayisinden aldım gereken özelliklerini okuyup uygununu seçtim. ode marka ürünü nette incelerseniz belki yorumunuz farklı olur...

yorumlarınız için teşekkür ederim.yalıtım malzemesini el arabasından almadım iyice araştırıp bizzat antep baş bayisinden aldım gereken özelliklerini okuyup uygununu seçtim. ode marka ürünü nette incelerseniz belki yorumunuz farklı olur...

dayı bu ne bu şiddet bu celal :)
çaglar abi sen zarar görme diye öyle yazmış haşerat filan kelimesi yanlış anlaşılmış oraya ne kestircez bilionmu ben onun resmini bulup paylaşıom hemen :)

Geri
Üst Alt