Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

antep usulü aem dryflow

:D:D çok güldüm yaaaa süpersiniz:D:D kamyon alalım sana feridun aramızda toplanıp :D

bak benim egzostan 1. viteste kalkarken minibüs sesi gibi cıkıyor istersen yaparız sana:D

:D:D çok güldüm yaaaa süpersiniz:D:D kamyon alalım sana feridun aramızda toplanıp :D

bak benim egzostan 1. viteste kalkarken minibüs sesi gibi cıkıyor istersen yaparız sana:D
bende şimdiden kamyon pazarına bakacam bir tane alayım varol abiyle modifiye yapıp SCW nin kamyonu olarak egomuzu tatmin edeceğiz kısmet...

evet imana geldim huzur islam day mış...ama tatmin olmadım haca giderim artık başım göğe ermesi için...
sünnet bitti şimdi farz a geçeceğim...sırada marco havalı otobüs kornası var bunu leona yaptırmam vacip oldu.ama bunda orjinal tatmini bulucam...[video=youtube_share;O2iZI7HLs84]http://youtu.be/O2iZI7HLs84[/video]

evet imana geldim huzur islam day mış...ama tatmin olmadım haca giderim artık başım göğe ermesi için...

bide krank filtresi taksaydın bari oda ses verio ve ayrıca blow off saglam olanından almanı öneririm ve montajınıda iyi bi usta ya yaptır ozaman gör bak neler oluo

bide krank filtresi taksaydın bari oda ses verio ve ayrıca blow off saglam olanından almanı öneririm ve montajınıda iyi bi usta ya yaptır ozaman gör bak neler oluo
yok ağam yok blow of da filtre de hacivatmış biz arabanın bilmem neresine bilmem ne soksak da bizim egolarımızı tatmin etmez anca kornadan ümitliyim...yarın ben yinede gatem kamyon pazarına bi göz atayım alırsam varol abiyle modifiye yaparız, belki o zaman neler olacağına şahit olursun...

illa kamyon diyorsun ..ne diyelim sana kamyon bakalım..sport truck da olur

illa kamyon diyorsun ..ne diyelim sana kamyon bakalım..sport truck da olur
aynen abim bu leon filan sarmıyor beni filtre blow mulow çocuk oyuncağı kamyon olsunda 69 ford olsun 61 leyland olsun modifiyeleri beraber yaparızimagesCAAGPCHK.jpg

Ekli dosyalar

• imagesCAAGPCHK.jpg
    imagesCAAGPCHK.jpg
    14.5 KB · Görüntüleme: 7
ızolasyon cok ıyı olmus elıne saglık,fıltre takılacaksa bu sekılde takılmalı performans almak ıcın

Geri
Üst Alt