antep usulü aem dryflow | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

antep usulü aem dryflow

altıpatlar

Kayıtlı Üye
merhaba değerli club üyeleri ;
aracıma powershoptan satın aldığım aem dryflow filtre kitini dün itibariyle tırcı arkadaş yardımıyla montaj yaptık.resimleri sizlerle paylaşmak istedim.antep usulü derken ısı koruma izolasyonu acaba nasıl oldu? can bey' in tarifi ve anlatıklarıyla elimizden geleni yaptık umarım işe yarar.malzeme olarak ode marka camtüyü levhasını kullandık. ses olarak aslan kükremesi gibi birses elde ettik.ama öyle kamyonlardaki gibi sesi duyup tatmin olamadık..... 251020111233.jpg 251020111234.jpg

ynr03

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun da kamyonlarda kaç cc motor vs var acaba,1.4 motor heralde bi kamyon gibi ötmez kanımca:)

LeonRider

Kayıtlı Üye
Kamyonla kıyaslamak yanlış olur tabi :D elinize sağlık... ısı izolasyonu herzaman iyidir...

altıpatlar

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun da kamyonlarda kaç cc motor vs var acaba,1.4 motor heralde bi kamyon gibi ötmez kanımca:)
teşekkür ederim... haklısınız kamyonlardaki motor çok farklı ama onlardaki ses bana çok güzel geliyor sonunda zevk için alıcam bir tane çocukluğumdan beri merak...[video=youtube_share;cFPrdJx7KW8]http://youtu.be/cFPrdJx7KW8[/video]

Nusret

Kayıtlı Üye
Feridun hayırlı olsun kardeşim istediğin sesi alsaydın çok daha güzel olurdu ama sağlık olsun 1.4 ten bir kamyondaki gibi ses beklemekte normal değil.Elindeki ile yetincen artık :)

altıpatlar

Kayıtlı Üye
Feridun hayırlı olsun kardeşim istediğin sesi alsaydın çok daha güzel olurdu ama sağlık olsun 1.4 ten bir kamyondaki gibi ses beklemekte normal değil.Elindeki ile yetincen artık :)
sağol kardeşim ne umdum ne buldum ama yetinmiycem sonunda zevkine kamyon veya tır alacağım.işyerine gelen tır ve kamyonların hele modifiyeliler gelip de sürdüğümde hasta oluyorum seslerine benim arabayı satasım geliyor...kamyoncuya takas edelim diyorum yarı parası etmiyor yaaa...

Nusret

Kayıtlı Üye
sağol kardeşim ne umdum ne buldum ama yetinmiycem sonunda zevkine kamyon veya tır alacağım.işyerine gelen tır ve kamyonların hele modifiyeliler gelip de sürdüğümde hasta oluyorum seslerine benim arabayı satasım geliyor...kamyoncuya takas edelim diyorum yarı parası etmiyor yaaa...
Haha zevk bambaşka bişey arkadaş yav buluşmalara kamyonla gelmen temennis iile o halde :D