Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Antep Hafta sonu Brunch..Pazar Günü...

öyleyse pazar 11 bayazhan da brunch keyfi diyoruz..değişiklik olursa yazın
her şey dahil açık büfe extrasız her şey fiyata dahilmiş ve 25 tl...
sadece sıkma portakal suyu extra..
bilgi verirseniz sevinirim..
rezervasyon için arayacağım

cevapları bekliyorum..
istanbul gelmeyi düşünüyordu..var mı gelecek..
adana geliyor mu?? bir araca binip gelebilirsiniz..adana hadi gelin biz de adanaya geleceğiz..baskı yapalım biraz..

abi gelmeyi ciddi ciddi dusunuyordum ama pazartesiye sınav koydular o yuzden caydım
borcum olsun

Aaaah ah Katmeeeer diyesim geliyo ama çok uzak malesef....

yok iş önce gelir..ilerki zamanlarda büyük bir organizasyon yaparız böyle antep yemeklerinin olduğu içinde antep gezisinin olduğu..böyle son dakka işi değil de.önceden haber verilen herkesin kendini ayarlayabileceği bir şeyler yapabiliriz..ama havalar soğumaya başladı şu aralar tadı çıkmaz

abi ya acaba ertelesekmi dışarda olanlar var galiba onlarıda beklesek daha ii olmazmı

benim fikrim iki kişide olsanız toplanın derim.bir yerden başlamak gerekir.yarın ne getirir bilinmez.ikinci buluşmanızda size SCW pankart'ı yaptırıp yollarız...Gaziantep,Adana,Mersin ve civarının toplanmasını çok ama çok istiyorum..

cezmi abi ben görkem kesin gidiyoruz yaın oturup güzel bir kahveltı yaparız..laflarız.metin ve ibrahim de bir aksilik olmazsa gelecekler..olmadı bir daha ki sefere..ama dediğin gibi güzel bir güney buluşması yapmak lazım..orta yer adana olur...mersin kolay gelir antep kolay gelir..
pankartı burda yaparız abi hiç sorun değil...

Geri
Üst Alt