Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Antep Beyran Çorbası

bu beyran ölüyü diriltir diyorlar :) Avcılar merkezde fırın sokak içerisinde antep sofrası var burdada çok güzel yapıyorlar:eek:key:

Bu gidişle tüm scw toplanıp bir gün antep faslı yapacak,hepinizi bekleriz arkadaşlar,paylaşım için teşekkürler varol abi..:)

İstanbul Aksaray Ehl-i Kebab' da da giderebilirler :) Adana'sını tavsiye ederim oranın ;)

ya bu hafta sonu yada bir sonraki hafta sonunda bir aksilik olmazsa antep ekibi olarak..ya erzuruma yada kayseriye geleceğiz...
snowboard bizi bekler

bu gun oglen yıne ıctım:) bıde benı gordulermı sagolsunlar bol tanellı yapıyorlar :)

varol abiii paylaşımın güzel ama tam diyete yeni girmişken baktıkça heder oluyorum...
ahhhh ah bir zamanlar bi oturuşta 3 tabak beyranı yarım kilo soğanı yer kalkardım ne günlerdiii...
bu paylaşımın hatırına yarın sabah içeyim de yüreğim soğusun....

Geri
Üst Alt