Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Antalya ulaşım hk.

Konu, 'Sohbet' kısmında mgencay tarafından paylaşıldı.

1. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Kardeşlerim,

Antalyada bu cumartesi havalimanından Göynük Beldesine ulaşım için nasıl bir yol izleyeyim? Otel transfer aracı veriyor ama ben uçak saatini netleştiremediğim için o iş yalan oluyor. Araç kiralamak istesem benzinle 300 TL gibi ama ben aracı zaten kullanmayacağım, otele girince çıkarken ihtiyaç olacak. Bebek olduğu için iki arada bir derede kaldım. Var mı yol gösterecek bir arkadaş?

2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    mertcim antalyadan çıkıyosun burdur ısparta afyon kütahya bilecik yolunu takip ediyosun adapazarına gelmeden pamukova yı geçince geyve taraklı göynük sapağı var ordan giriyosun kardeş bu arada göynük derken bolu göynük anladım ben umarım yanlış anlamamışımdır

3. CesJames

CesJames SCW Üyesi

71
    63
    18
    Transferi ayarlayabilirsen iyi olur bence.. Taksi cok yazar oraya , havaalanina mesafesi var bayagi çünkü. . Otobus filan da zor olur size.. Antalyalı arkadaşlar daha iyi bilir tabii..

4. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Teşekkür ederim ama Antalya Göynüğü sormuştum. Zahmet verdim aga...

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    Sanırım uçak ile Antalya'ya gidip oradan Göynük'e geçeceksin? Bu yol tarifini soruyorsunuz dimi?

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.796
    5.622
    113
    Arkadaş haritadan gitmeden önce incele ben biraz önce senin için inceledim antalya kemer sahil yolunu izlersen seni direk oraya götürüyor. yaklaşık 55 km gösteriyor

Sayfayı Paylaş