Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Antalya ulaşım hk.

mgencay

Kayıtlı Üye
Kardeşlerim,

Antalyada bu cumartesi havalimanından Göynük Beldesine ulaşım için nasıl bir yol izleyeyim? Otel transfer aracı veriyor ama ben uçak saatini netleştiremediğim için o iş yalan oluyor. Araç kiralamak istesem benzinle 300 TL gibi ama ben aracı zaten kullanmayacağım, otele girince çıkarken ihtiyaç olacak. Bebek olduğu için iki arada bir derede kaldım. Var mı yol gösterecek bir arkadaş?

Kardeşlerim,

Antalyada bu cumartesi havalimanından Göynük Beldesine ulaşım için nasıl bir yol izleyeyim? Otel transfer aracı veriyor ama ben uçak saatini netleştiremediğim için o iş yalan oluyor. Araç kiralamak istesem benzinle 300 TL gibi ama ben aracı zaten kullanmayacağım, otele girince çıkarken ihtiyaç olacak. Bebek olduğu için iki arada bir derede kaldım. Var mı yol gösterecek bir arkadaş?
mertcim antalyadan çıkıyosun burdur ısparta afyon kütahya bilecik yolunu takip ediyosun adapazarına gelmeden pamukova yı geçince geyve taraklı göynük sapağı var ordan giriyosun kardeş bu arada göynük derken bolu göynük anladım ben umarım yanlış anlamamışımdır

Transferi ayarlayabilirsen iyi olur bence.. Taksi cok yazar oraya , havaalanina mesafesi var bayagi çünkü. . Otobus filan da zor olur size.. Antalyalı arkadaşlar daha iyi bilir tabii..

mertcim antalyadan çıkıyosun burdur ısparta afyon kütahya bilecik yolunu takip ediyosun adapazarına gelmeden pamukova yı geçince geyve taraklı göynük sapağı var ordan giriyosun kardeş bu arada göynük derken bolu göynük anladım ben umarım yanlış anlamamışımdır
Teşekkür ederim ama Antalya Göynüğü sormuştum. Zahmet verdim aga...

Sanırım uçak ile Antalya'ya gidip oradan Göynük'e geçeceksin? Bu yol tarifini soruyorsunuz dimi?

Arkadaş haritadan gitmeden önce incele ben biraz önce senin için inceledim antalya kemer sahil yolunu izlersen seni direk oraya götürüyor. yaklaşık 55 km gösteriyor

Geri
Üst Alt