Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Antalya - Mersin ;+ Lpg ile 85 TL + SEAT LEON :)

Ayrıca eklemeyi unutmuş olduğum bir konudan daha bahsedeyim. AUDI VW ve SEAT larda kullanılan düz 1.6 motorlarda rolantide iken çok çok hafif bir sarsıntı olur lpg den sonra bu sarsıntıda gitti. Koku yok, çoğu kimse ben söylemesem lpg olduğunu anlamıyor, lpgden benzine geçişte tık hissetmiyorsunuz bile. Aracınıza lpg taktıracaksanız benim gibi biraz kafa yormanızı tavsiye ederim. gerçekten fark ediyormuş. Hangi usta ile konuşsam; abi ucuza kaçma dedi bende 1.500 tl ye landi renzo taktırdım. Kesinlikle benzinden ağzı yanan ve diğer motor seçeneklerini değerlendiremeyen arkadaşlar için önceden dediğim gibi iyi bir alternatif. Yakıt gösterge verileri doğru oranda bilgi veriyor. Usta ne söylediyse birebir doğru çıktı. 1500 km kontrolüne gittim bu değerlerin düz yolda cruise control kullanarak daha da düşebileceğini söylediler. bahsettiğim düz 1.6 motor kendini kanıtlamış bir motor onun için 3-4 sene bu şekilde kullanmayı düşünüyorum.

I LOVE LEON, I LOVE LPG... Hah işte baba biz bunu anlatamıyoruz, Adamlar zaten avrupada bu motora LPG takıp çıkartıolar Fabrikadar, bi bildikleri varmış demek lazım bazen ;)

Artık ne güzel beyinli bilgisayarlı, adamlar ne kadar pg kullanmışsın kaç km yapmışsın hepsini okuyor. valla ustaya verdim şukuyu :D

yorumlar için teşekkür ederim . ortalama yakıt tüketiminiz nasıldı ?

En doğrusu bu.. Ben 1.6 leona lpg siz binebilen bir babayiğit görmedim zaten..:)

o yolu çok iyi bilirim, çok da severim. 2001-2003 arası her hafta neredeyse bir seyahatim oluyordu o yolda. çok keyiflidir, hep iş için gittim, bir gün gelir inşallah aynı yolu 1 haftada doya doya gezerek geçerim.

bu arada bütçeye şapka çıkartılır, 2 kişi ile otobüsten daha makul fiyata geliyor süper.

o yolda leon kullanmak ayrı bi güzel olmuştur yaw. umarım bende bu zevke varabilirim en kısa zamanda :D

Geri
Üst Alt