Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Annem Sağolsun :)

Tekin abi hayırlı uğurlu olsun..Rabbim kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin...

abi hayırlı uğurlu olsun öncelikle Anneleri unutmamak gerek ;) Kazasız belasız günlerde binmek dileği ile..

:) Hayirli olsun'' Allah kaza bela gostermesin..1.2 motorla ilgili dusuncelerinide en kisa surede bekliyorum :) Bu arada para anneden cikti sanirim :)

Herkeze merhaba forum yeni üyeyim. Tekin abi hayirli uğurlu olsun allah kaza bela vermesin. Bende dün sipariş verdim leon 1.2 tsi dsg 3 ay beklicez artik hayirlisi. 1.2 tsi dsg motorun performansin dan ve araçla ilgili daha çok bilgi vermeni rica ediyorum. Tekrar hayirli olsun.

Allah kaza bela vermesin hayirli olsun...

Sedat kardeşim teşekkür ederim... Bugün biraz limitlrini zorladım arabanın ve çok ama çok hoşuma gitti... 1.2 olduğunu hissettirmeyen bir araç otomatik vitesinde özelliğimidir nedir gaza yüklenince anlık bir sıkıntı yaşıyor ama sonra bir uzuyor yok böyle bişey... Ayrıca paranın tamamı annemden çıktı... Zaten bugüne kadar bütün araçlarımı annem aldı hala da almaya devam ediyor... Dedim ya kıyamıyor bana çünkü ben tekim... :):):)

:) Hayirli olsun'' Allah kaza bela gostermesin..1.2 motorla ilgili dusuncelerinide en kisa surede bekliyorum :) Bu arada para anneden cikti sanirim :)

Sedat kardeşim teşekkür ederim... Bugün biraz limitlrini zorladım arabanın ve çok ama çok hoşuma gitti... 1.2 olduğunu hissettirmeyen bir araç otomatik vitesinde özelliğimidir nedir gaza yüklenince anlık bir sıkıntı yaşıyor ama sonra bir uzuyor yok böyle bişey... Ayrıca paranın tamamı annemden çıktı... Zaten bugüne kadar bütün araçlarımı annem aldı hala da almaya devam ediyor... Dedim ya kıyamıyor bana çünkü ben tekim... :):):)

Geri
Üst Alt