Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

anlık gafletim ve yaptığım hata!!!

çekiş önden olduğu için öne yeni lastik daha mantıklı. pirellinin fiyatını bilmiyorum ama muhtemelen petlas daha ucuzdur nede olsa yerli üretim. Ben daha önce petlas da mühendistim kesinlikle tavsiye ederim. Şuanki tasarımı ve üretim takibinide arkadaşım yapıyor zaten

hayırlı olsun canınızı sıkmaya değmez ama farklı bir durum olmuş,
diyeceğim tek şey sadece sezonluk kullanırsınız sonrası çöplük olur ben olsam iade ederdim,
lastikçi malının arkasındaymışşşşş meşhur bir laf vardır; bakkal yoğurduk ekşi demez...
hem markalar farklı hem desenler bu çekişi ve yakıtı da etkiler üstelik o ömürde lastikler hangi marka olursa olsun pek işlevini göreceğini sanmıyorum...
ufak bir hatırlatma: lastiğin kullanılmamış sıfırının raf, fabrika, dükkan ömrü 10 yıldır
lastik durumuna ve kullanımına göre 1 yıl da da işlevini kaybeder... hayırlı geceler..

benimde bildiğim farklı marka alınmaması gerektiğidir.Hatta ben 520 nin bir lastiğini yardığımda 4 lastik değiştirtmişlerdi yola en iyi tutunması için öyle oluyormuş dolayısıyla benim düşüncem 4 ünüde yeni bi lastikle değiştirmendir

desen farklı oldugu için tabiki hepsi aynı olmalı ama durum el vermiyorsa yenileri öne takarsınız

petlas 150 lira 1 ay oldu takalı.git ötekileri ver geri al petlası kafa rahat yola devam.benim kırşehirde petlasda arkadaş var ben ondan öğrendim lastiği 10 numara kullan.tercihen kışlık al.hem ucuz hem yerli

Petlas gayet iyidir.

Babam servis aracına 4 tane aldı çok memnun kar tuttuğu zaman bile yolda hiç kar yokmuşcasına çatır çatır gidiyordu araç..

Lastikçi malını satmak için her şey der...Yok depo malıymış yok bilmem neymiş...Lastik kauçuğunun yani kauçuk hammaddenin raf ömrü 5 yıldır...İster diş derinliği 7,ister 10 olsun bu önemli değil...Kauçuk bittikten sonra ne yapayım ben diş derinliğini...Arkaları değiştir derim...

kardeş bence 4 ünüde degiştir yok maliyeti fazla dersen önlere yeni al önlerdekini arkaya tak arkalar kesinlikle miladını doldurmuş

şimdi ön ve arka lastiklerin yola tutunmaları aynı olmalı bu lastikler 2012 model bile olsa farklı desenler farklı tepkiler belli bir hızın üstünde sıkıntı yaratabilir bu nedenle aracınızın önden çekişli olduğunuda göz önünde bulundurursak arkadaya iki tane öndekilerin aynısı lastik almanızı öneririm yok eğer ş.içi düşük hızlarda rutin kullanırım diyorsan idarede eder ama lastik şakaya gelmez

Varsa imkanın hepsini ver geri diger konularda birşey diyemem ama lastikte paraya kıyılacak diye düşünüyorum alınacaksa arabada en önemlisi hayat kurtarıyor ucuz etin yahnisi olmuş olay:eek:key:

Geri
Üst Alt