Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Anlamıyosun, Anlamıyorum.."

ah kafama bısı geldı:)

;) tam isabet o zaman.... kızıyorum biraz sizler bazen bu tarz şeyler söylediğiniz de....

siz tahmınımce ankara bulsumasına katılmıstınız sanırım yanlısmı hatırlıyorum vede bahcelıden doneren tam bana vurucaktınız ya.zor fırene basmıstınız sanırım sızdınız o dımı.

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

neyse tası yedım fazla bısı solemıyım kaya falan gelmsın bana

sizdiniz demek o konvoyda ki talihli :p neyse ucuz atlatmıştık :) konu değişti ewt..neyse neyse ... ;)

kadın milletinin her dediğine evet tamam yaparız ederiz diyeceksin ama hiçbir zaman yapmayacaksın :D

hep kendı dedılerı dogru bızım dedılerımız yanlıs olur.hep melekler hıc bızaman yanlıs olmaz onlarda bız herseyı uanlsı yaparız kımbılır adam neler yaptı orda kı:)

:D Kadın milleti işte...

Ama ilk defa böyle diyen bir kadın görüyorum ya genelde böyle bir durumda "Anlamıyorsun, Saçmalıyorsun" derler:)

Geri
Üst Alt