Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Anlamıyosun, Anlamıyorum.."

Bir kadini anlamak,bir kaleyi fethetmekten daha zordur..:)

O ilişki fazla uzun sürmez ozaman öyle konuşma çıktıysa bayanın ağzından..:D

Hmm anlamadıysan da anlamış numarası yap yoksa sonu gelmez :) yada azda olsa anlayabildiğin biriyle ol :D

azına 2 tane patlasaymış anlarmış!!!
Bizim burda "Ergene kadın dövmek kolay" derler.:) Yani bekara.Evlende görelim.Şaka bir yana dayak,ağız dalaşı,atışmak falan sakın ha.İnsana yakışan heleki sitedeki uygar gördüğüm ve birlikte birçok bilgileri paylaştığım siz kardeşlerime yakışan,karşılıklı oturup sorunları çözmektir.

Ne biz onlarsız ne de onlar bizsiz olabilir. Her ne olursa olsun asgari müşterekte anlaşılacak bir yol bulunması önemli ve mutlaktır. Bulunamıyor veya bulunmak istemiyorsa zaten o ilişkilerin takvim tutmazlığı aşikardır ve yanlış duvarlara yazı yazılmaya çalışılıyordur.

ogün sana yorum bile yok:mad:

etrafımdaki ilişkilerde tahlil ettiğim kadarıyla anlayamıyorsunuz çünkü işinize gelmiyor..düz mantıkla giderek ilişkiyi yürütmeye çalışır erkek.anlamak istemezse,işine gelmezse anlamaz,detaylardan hoşlanmaz,ayrıntıyla uğraşmaz...beni anlamıyorsun dediğinde bi bayan kolayına gelir evet anlamıyorum der..
yeri geldiğinde o kadar her şeye kafa yoran kafalar ikili ilişkide nedense kolaya kaçar..
sonrada kadınları anlaşılmaz deyip işin içinden çıkar..bu kadar eksikmisiniz yani ..yoksa gerçekten kapasitemi yok..bende bunu anlamıyorum?anlatabiliyomuyum??yine mi anlamadınız;)

etrafımdaki ilişkilerde tahlil ettiğim kadarıyla anlayamıyorsunuz çünkü işinize gelmiyor..düz mantıkla giderek ilişkiyi yürütmeye çalışır erkek.anlamak istemezse,işine gelmezse anlamaz,detaylardan hoşlanmaz,ayrıntıyla uğraşmaz...beni anlamıyorsun dediğinde bi bayan kolayına gelir evet anlamıyorum der..
yeri geldiğinde o kadar her şeye kafa yoran kafalar ikili ilişkide nedense kolaya kaçar..
sonrada kadınları anlaşılmaz deyip işin içinden çıkar..bu kadar eksikmisiniz yani ..yoksa gerçekten kapasitemi yok..bende bunu anlamıyorum?anlatabiliyomuyum??yine mi anlamadınız;)

akıllı olarak gördüğüm ve sevdiğim ünlü bi kadın kadın-erkek ilişkileri için bişi demişti heh oh be biri doğruyu söyledi demiştim.. :) :)

diyodu ki biz bile birbirmizi anlamıyoruz erkeklerin anlamaması çok doğal.. :D

akıllı olarak gördüğüm ve sevdiğim ünlü bi kadın kadın-erkek ilişkileri için bişi demişti heh oh be biri doğruyu söyledi demiştim.. :) :)

diyodu ki biz bile birbirmizi anlamıyoruz erkeklerin anlamaması çok doğal.. :D

o kadını akıllı görmekten vazgeç..hemcinsini anlayamayan bi kadının aklına şaşarım..ben kendi cinslerimide karşı cinside anlamaya çalışırım ve anlarım...
o edebiyat yapmış:)

Geri
Üst Alt