Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankarali arkadaŞlar yardimci olursaniz sevİnİrİm.

Micqrop

Kayıtlı Üye
Seat larınızı ankarada güvenle götürüp teslim edebildiğiniz bi tamirci vede ufak tefek modifiye işlemlerini güzel yapabilen bi ustanız varmı?
Varsa adresini ve ismini yazabilirseniz çok sevinirim. Yaptırmak istediğim birkaç işlem var ama heryere götürmeye kıyamıyorum arabamı.
Şimdiden teşekkürler

semih merhaba
Ankarada sponsorumuz olan ilkim otodan yardım alabilirsin adresi sponsorlarımız bölümünde mevcut sormak istediğin birşeyde varsa beni numaram 0 532 423 70 43 levent KARACA ilkim otoda yasin veya burak usta var SCW den geliyorum yada benim selamımıda söyleyebilirsin her türlü konuda yardımcı olurlar sana güvenilir ve temizler hiçbir endişen olmasın

semih merhaba
Ankarada sponsorumuz olan ilkim otodan yardım alabilirsin adresi sponsorlarımız bölümünde mevcut sormak istediğin birşeyde varsa beni numaram 0 532 423 70 43 levent KARACA ilkim otoda yasin veya burak usta var SCW den geliyorum yada benim selamımıda söyleyebilirsin her türlü konuda yardımcı olurlar sana güvenilir ve temizler hiçbir endişen olmasın

aynen valla ben yazın gıtmıstım benı cok ıyı karsıladılar saolsunlar her konuda yardımcı olurlar...

Gerçekten çok sevindim bu bilgi için çok tşk ederim levent bey sizi yarın arayacağım. işten vakit bulduğum an da dediğiniz adrese uyrayacağım.
Teşekkürler.

Geri
Üst Alt