Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankaradan Bal petegı gonderıcek arkadas aranıyor :D

onlar Fr ızgarası olarak gecıyor servıste ama 3 cesıt var bu logolardan :confused:

seatibizafrfrontbumper.jpg

130203538405x.jpg

seatibizacupra2bykurtbi.jpg

Yusuf ben o bal peteklerinden aldım Maslak Doğuş yedek parça ile görüş tarif et parayıda havele edip adamlara haber ver mail at dekontu.Onlar 20 25 gün sonra arıyorlar.Benimkiler 2 hafta önce geldi.Yalnız şuna dikkat et 2 çeşit bal peteği var şekli aynı ama biri boyalı biri boyasız.Boyalılar 50 lira tutuyor boyasız 22 lira bilgin olsun.

xx

boyasız derken engın abı ne renk gelıyor dun gıttım maslak dogus otoyada yarım saatle kacırdım yedek parca kapanmıstı

Yusuf buyuk ıhtımal benım dedıgım gıbıdır.FR ın ızgaraları alt ızgarası ıle aynı Cupranın ızgarası da kendı alt ızgarası ıle aynı boyutlarda delıklerı.Makyajlı 2007 cupranınkıler ıse zaten dırek cızgı seklınde ızgaraları en farklısı o.Sen servıse gıt 2005 model cupranın bal petegı ızgaralarını ıstıyorum de.Etkadan bakıp vercek zaten

boyasız olan bildiğin plastik siyahı işte hani ön ızgara nasıl boyasız geliyor siyah olarak aynısı.Boyalı olansa yine siyah ama üzerine boya atılmış daha parlak ve düzgün gözüküyor benim ızgaraların tümü boyasız olduğu için boyasız aldım.

xx

Yusuf buyuk ıhtımal benım dedıgım gıbıdır.FR ın ızgaraları alt ızgarası ıle aynı Cupranın ızgarası da kendı alt ızgarası ıle aynı boyutlarda delıklerı.Makyajlı 2007 cupranınkıler ıse zaten dırek cızgı seklınde ızgaraları en farklısı o.Sen servıse gıt 2005 model cupranın bal petegı ızgaralarını ıstıyorum de.Etkadan bakıp vercek zaten

evet bende o sekılde bılıyorum hatta maltepede bırısınde kırmızı ıbıza cupra gordum onunda ön logoları aynı alt tampon ızgarası seklındeydı.
Ya servıse gıdıorum eryaya soyluyorum ama yok gelmıcek fabrıkadan cıkmıyor prblem var gıbı seyler soyluyorlar :kizgin:

boyasız olan bildiğin plastik siyahı işte hani ön ızgara nasıl boyasız geliyor siyah olarak aynısı.Boyalı olansa yine siyah ama üzerine boya atılmış daha parlak ve düzgün gözüküyor benim ızgaraların tümü boyasız olduğu için boyasız aldım.

xx

Benım ızgaralarda mat engın abı boyasız alırım bende buyuk ıhtmal onun fyatı nedır?

Benım ızgaralarda mat engın abı boyasız alırım bende buyuk ıhtmal onun fyatı nedır?

Ben ikisini 22,5 liraya aldım.Fr bal peteği diye anlatırsın ama doğuş'a gidip bakarakta alabilirsin resimlerini gösteriyorlar.20-25günde Almanya'dan geliyor.:hosgeldin:

xx

Ben ikisini 22,5 liraya aldım.Fr bal peteği diye anlatırsın ama doğuş'a gidip bakarakta alabilirsin resimlerini gösteriyorlar.20-25günde Almanya'dan geliyor.:hosgeldin:

xx

Bakalım ogün ankaradn gnderıcem dedı orda ellerınde varmıs olmazsa gıder dogusa sıparıs verırım :)

Ogün halleder o adam şeker gibi:)Hadi hayırlı olsun bu Arada ben Ankara'dayım akşam 6 gibi İstanbul'a döneceğim hani olurda pazar pazar bulursa alıp getirebilirim:)

xx

evet bende o sekılde bılıyorum hatta maltepede bırısınde kırmızı ıbıza cupra gordum onunda ön logoları aynı alt tampon ızgarası seklındeydı.
Ya servıse gıdıorum eryaya soyluyorum ama yok gelmıcek fabrıkadan cıkmıyor prblem var gıbı seyler soyluyorlar :kizgin:

sen dedıgım gıbı maslak dogus yedek parcaya ın acık yakalayabılırsen;)

Geri
Üst Alt