Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankaradan Bal petegı gonderıcek arkadas aranıyor :D

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
evet arkadaslar malum ıbızlar ıcın ıstanbulda bal petegı bulmak cok zor ankaradan alıp ıstanbula kargoluycak ark varmı?? 2 cıft lazım ?

Eğer kastettiğin farların yanındaki ızgaralar ise, her yetkili servis o parçalardan getiriyo :)

Eğer kastettiğin farların yanındaki ızgaralar ise, her yetkili servis o parçalardan getiriyo :)

evt ayberk o parcada bızım burdakı servsler bır turlu getıremıyor sanırım koray ve rızada ankradan getırtms dun koryla konstmda oyusten bu baslıgı acmak ıstedım ordan daha rahat temın edılıyormus

evt ayberk o parcada bızım burdakı servsler bır turlu getıremıyor sanırım koray ve rızada ankradan getırtms dun koryla konstmda oyusten bu baslıgı acmak ıstedım ordan daha rahat temın edılıyormus

Öyle keyiflerine göre araba parçası getirmeme gibi bi durum söz konusu değil. Gerekirse işlerini onlara öğret. En kötü ihtimalle parasını ödediğin takdirde getirmek zorundalar. 2 tip ızgara var. Biri FR'ınki biri Cupra'nınki. FR'ın ızgaraları daha pahalı ve araları daha açık. Cupra'nınkiler daha kapalı aralıklı ve ucuz.

ben yolucam ama gıdemedım aklımda senle 135 mılyon kere konustuk:D
magza tekım cıkamıyorum.fr petek alıcan aradım sordum cıftı 30 tl ah bı servıse gıtsem yollucam sana ellerınde de var hatta.

Öyle keyiflerine göre araba parçası getirmeme gibi bi durum söz konusu değil. Gerekirse işlerini onlara öğret. En kötü ihtimalle parasını ödediğin takdirde getirmek zorundalar. 2 tip ızgara var. Biri FR'ınki biri Cupra'nınki. FR'ın ızgaraları daha pahalı ve araları daha açık. Cupra'nınkiler daha kapalı aralıklı ve ucuz.

benım ıstedıgım cupranınkı ama servıste her gıttmde yok gelmıyor prblem var dıyorlar :S

benım ıstedıgım cupranınkı ama servıste her gıttmde yok gelmıyor prblem var dıyorlar :S

ya ne cuprası bosbeles konusmayın cupranınkıler grı oluyo fr sıyah oluyo benım aldıgım mıllete defalarca yolladıgım sey fr yan petek dıcem olucak bıtcek yollucaz acele etme:D

Abi öyle bişey yok. Adamlar siparişini vericek ve gelicek bu kadar basit. Parasını nakit olarak ödeyeceğini söyle, parçayı da orada ETKA'dan bulsunlar siparişini versin getirsin.
FR ızgarasının tanesi 30TL miydi neydi.
Cupra'nınkinin tanesi 10TL gibi bişey olması lazım.

Geri
Üst Alt