Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankaradan Bal petegı gonderıcek arkadas aranıyor :D

Abı sıkıstırmak nedır suan cıdden agzım acık okuyorum su sıparıs vermıyolar muhabbetını okudukca,nasıl zıhnıyette bu adamlar (servıstekıler).Sen maslak dogusa gıt pazartesı musaıtsen yedek parcaya ın ıstedıgın parcanın sıparısını ver eger ellerınde yoksa.eger ana depoda varsa 1-2 gunde gelıyor ellerıne

ayberk sen malmısın zaten orj stellalarınkıde bole cıkıyo sadece sıyah renk adam zaten bal petek dedıgıne gore fr ınkını ıstıyo demektır yanı buna kafan basmıyomuolm senın zaten adamın aracındakıler orj bu cupranınkının sıyahı napsın adam aynısının grısını alıp ya.
20091107172526.jpg

bu frınkılerde tanesı 30 deıl cıftı 30 tl adamı kanser etme arabama aldıgım seyın fıyatını bılıyorum bı ıbıza kullanıcısı olarak hatta daha bı hafta once semıh abı ıle konustum getırttı .
FR'ınkiler:
images
[/QUOTE]

aynı zmanda bız alltakı peteklerden bahsetmıyoruz ordakı seat amblemın yanındakı 2 kucuk yerden bahsedıyoruz bılemem sen alttakınden mı bahsedıyosun nerden bahsedıyosun??

ayberk sen malmısın zaten orj stellalarınkıde bole cıkıyo sadece sıyah renk adam zaten bal petek dedıgıne gore fr ınkını ıstıyo demektır yanı buna kafan basmıyomuolm senın zaten adamın aracındakıler orj bu cupranınkının sıyahı napsın adam aynısının grısını alıp ya.
20091107172526.jpg

bu frınkılerde tanesı 30 deıl cıftı 30 tl adamı kanser etme arabama aldıgım seyın fıyatını bılıyorum bı ıbıza kullanıcısı olarak hatta daha bı hafta once semıh abı ıle konustum getırttı .
FR'ınkiler:
images
Tamam Ogüncüm gerilmeye gerek yok :)Sen kendi arabana aldın da, İstanbul'dakilere kim alıp yolladı. Biz de aldık biliyoruz neyin ne olduğunu. Elimizin altında 1 tane FR'da var. FR'ın üzerindeki ızgaralar arası açık ve tanesi 30TL. Diğer, Cupra gibi arası sık olanlar ucuz 10TL tanesi. Bende farın yanındaki ızgaralardan bahsediyorum. Bi sonraki gidişinde doğrusunu öğrenirsin.
Resimleri iki ızgara arasındaki farkları gör diye ekledim. Aşşağıdaki arası açık olan desen FR'da kullanılan petek deseni. Yukarıda sık aralıklı kullanılan desen Cupra'da kullanılan desen.

Şu resimlere baktıktan sonra anlarsın umarım demek istediğimi:

FR:
Seat_Ibiza_FR_frontbumper.jpg

Cupra:
130203_538405_x.jpg

2nth2xk.jpg

yusuf sen benımkılerden mı ıstıyorsun ? bendekiler cupra petekler ama serviste ne dıyorlar bılemem.

Beyler ogun dogru soyluyor cupranın far yanındakı yanı logonun sagında ve solundakı ızgaralar Cupra ızgarası degıl.Onlar cupraysa fotodakı 2007 model kazasız cupranınkıler ne :)
Seat_Ibiza_Cupra___2_by_kurtbil.jpg

b dıp not daha dusım,eger emrenın cuprasındakıler orjınal ızgara ıse,sızın aradıgınız makyajsız kasa cupranın ızgaraları.Gıdıp model yılını soyleyıp cupra ızgarası ıstıyorum dıceksınız.

Yusuf ben o bal peteklerinden aldım Maslak Doğuş yedek parça ile görüş tarif et parayıda havele edip adamlara haber ver mail at dekontu.Onlar 20 25 gün sonra arıyorlar.Benimkiler 2 hafta önce geldi.Yalnız şuna dikkat et 2 çeşit bal peteği var şekli aynı ama biri boyalı biri boyasız.Boyalılar 50 lira tutuyor boyasız 22 lira bilgin olsun.

xx

Geri
Üst Alt