Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aNkaradakilerin dikkatine!!!

Dursun bey mercek işine sizle devam edelim dükkan anadolu yakasında ise benim için süper olur, bir cayınızı içer ve kısalara xenon taktırmak istiyorum + mercek bu konuda temasa gecelim ankara dönüşünde.

Bukadar kişi sizi boşa dile getirmiyor sonuçta, bende aracımı güvenilir kişilere yaptırmak isterim.

Dursun bey mercek işine sizle devam edelim dükkan anadolu yakasında ise benim için süper olur, bir cayınızı içer ve kısalara xenon taktırmak istiyorum + mercek bu konuda temasa gecelim ankara dönüşünde.

Bukadar kişi sizi boşa dile getirmiyor sonuçta, bende aracımı güvenilir kişilere yaptırmak isterim.
sizdemi aramıza katıldınız ismail beypuhaha

Aranıza katılmak için bu forma üye oldum. Çogunluk nereye ben de oraya. Amacımız o değilmi zaten
forum olarak demiorum aracınızı işinizin ehli birine bırakma olayını diorum hani kendiniz yapıyordunuz ya herşeyii ondan dedim yanlış anlaşılmasın:D

Hizmete bak arkadaş yaa ... Avrupa Standartlarını aşmışsınız ! Uğur Dündar görse haber yapar yemin ediyorum :D:D:D:D:D:D

Yapabilecegim işleri yine kendim yapma taraftarıyım elimden az çok geliyor bazı işler. Benim için gerçekten ustaya ihtiyacım olacagını düşünürsemde hiç tereddüt etmeden tabiki ustasına bırakmak en mantıklısı.

dursun ustanın ellerine sağlık aracım istediğim gibi oldu bugun bize çok yardımcı oldu araçlar şahane oldu tşkler gerçekten...:eek:

Geri
Üst Alt