Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aNkaradakilerin dikkatine!!!

kimisi yapar(yapanın eline sağlık)kimiside yaptırır bazı şeyler elimden gelir bazıları gelmez plaka ışığı için led takabilirim açık hava filtresini takar veya söker orjinalini takabilirim rcd yi tek başına monte edebilirim ama kapı altlarına led ışıklandırmayı veya kapı içi kapı tutamaklarını turuncu ledler ile ışıklandırmam ankarada belki vardır bir usta veya yoktur hiç araştırmadım ama istanbuldan zaten bu işi yapan ve zaten gelecek bir insana yaptırtmak bana en mantıklı gelen bir arabaya en iyi bakacak olan sahibiyse ikinciside işini iyi bilen ve yapan bir ustadır onun için burdaki tanımadığım bir ustaya orasını burasını oynatmak istemem açıkcası işte bu sebeplerden ve zaten işleri dolayısıyla gelecek olan ve sitemizin bir üyesi olan! dursun ustayı bekliyoruz:eek:key:

Benim düşüncem aracıma benden daha iyi özen gösterecek kimse yok herşeyini kendim yapıyorum bu aydınlatma olayları araştırmalar güzel yapılırsa çok basit. Bana plaka lambasına led takarsan arıza ısıgı yanar dedi herkez biraz araştırınca yanmayacagı bir şekli oldunu ögrendim ve yeri bile aydınlatacak kadar güçlü ledleri taktım arıza ısıgıda yanmadı. Bence biraz dikkat biraz araştırma ve birazda istekle en iyi şeyi en güzel şekilde kendimiz yaparız diye düşünüyorum. aydınlatmadan hiç anlamadıgım halde sislere xenon u kendim taktım.

By ismailcokgoren

Bu nu daha 2 gün oldu yapalı

benim canım sıkıldı uğraşıyım dedim bagaja led döşeyecektim sigortaları patlatmışız=)

ankaradaki arkadslar kac kısıyız bu arada ne var ne yok yogunluktan giremedim kac gundur napıyoruz sımdı cvp larınızı beklıyorum ona göre malzeme getirecegım arkadslar 05339655857 numaramda bu aradaslar aramak ısteyen arkadslar ıcın kolay gelsın

Dursun bundan sonra bende işlemlerimi Kağıthanede yaptırmak istiyorum:D

aracıınız makyajsız sanırım kı makyajlı kasaya herkez bu ıslemlerı yapamıyor mercek konusuunda da sıze nasıl olacxagıını anlatayım cogu kıseyede ögretttım umarım faydalı olur

Benim düşüncem aracıma benden daha iyi özen gösterecek kimse yok herşeyini kendim yapıyorum bu aydınlatma olayları araştırmalar güzel yapılırsa çok basit. Bana plaka lambasına led takarsan arıza ısıgı yanar dedi herkez biraz araştırınca yanmayacagı bir şekli oldunu ögrendim ve yeri bile aydınlatacak kadar güçlü ledleri taktım arıza ısıgıda yanmadı. Bence biraz dikkat biraz araştırma ve birazda istekle en iyi şeyi en güzel şekilde kendimiz yaparız diye düşünüyorum. aydınlatmadan hiç anlamadıgım halde sislere xenon u kendim taktım.
sayın ismail bey haklısın insanlar kendi eşyalarına araçlarına başkalarından daha ii bakar ama allah korusun arabanın başına kaza geldiğinde yada arıza yaptığında hiç ustaya götürmedinmi elbette götürmüssündür götürdüğündede işinin ehli birini karşında bulup arabanı o kişiye emanet etmek istersin diye sanıyorum yeterince açıklayıcı olmuştur heralde. Ufak tefek şeyleri bizde yapıyoruz ama elektrik sistemi bu araçlarda sıkıntı olduğu için pek fazla dokunmuyorum ben bunu belirtmek istemiştim ve böyle düşündüğüm için bu konuyu açmıştım.....:cool: Ama dursun ustanın 1 hafta rötarlı gelmesi bana yaramadı yaptıramıcam galiba :(

arkadslar kımsennın habrı yok dıye bole yaptık kusuruma bakmayın bu arada ıs olsada olmasada gelecem dedım soz verdım olum hastalık olmadıgı surece ordagım cuma bulusmasında ordagım nasıpse

arkadslar kımsennın habrı yok dıye bole yaptık kusuruma bakmayın bu arada ıs olsada olmasada gelecem dedım soz verdım olum hastalık olmadıgı surece ordagım cuma bulusmasında ordagım nasıpse
sen gel başımızın tacısın da ben bişi yaptıramıyorum :(:)P

iş yaptırmak cokta önemlı degıl ya ankarada bulusma yapıp dönerım ya scw aile siyle beraber olmakta ytr kardesim

Geri
Üst Alt