Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aNkaradakilerin dikkatine!!!

bu haftada ben yaptıramıcam emre arkadaşım napalım nasip kısmet işleri bu....;)

Merakımı mazur görünüz. Bi sorum olacak.

Türkiyenin başkentinde sizin bu işlerinizi adam akıllı yapacak biri yokmu acaba ? istanbuldan gelecek usta için sıra kaydı alıyorsunuz.

Merakımı mazur görünüz. Bi sorum olacak.

Türkiyenin başkentinde sizin bu işlerinizi adam akıllı yapacak biri yokmu acaba ? istanbuldan gelecek usta için sıra kaydı alıyorsunuz.
dursun usta kadar özenen temiz işçilik çıkaran biri Yok + biliyorsunuz ki bizim seatlar hassas araçlar hemen arızaya geçiyor ondan kimse dokundurmuyor herkese:)

Benim düşüncem aracıma benden daha iyi özen gösterecek kimse yok herşeyini kendim yapıyorum bu aydınlatma olayları araştırmalar güzel yapılırsa çok basit. Bana plaka lambasına led takarsan arıza ısıgı yanar dedi herkez biraz araştırınca yanmayacagı bir şekli oldunu ögrendim ve yeri bile aydınlatacak kadar güçlü ledleri taktım arıza ısıgıda yanmadı. Bence biraz dikkat biraz araştırma ve birazda istekle en iyi şeyi en güzel şekilde kendimiz yaparız diye düşünüyorum. aydınlatmadan hiç anlamadıgım halde sislere xenon u kendim taktım.

img0031ln.jpg

By ismailcokgoren

Bu nu daha 2 gün oldu yapalı

Benim düşüncem aracıma benden daha iyi özen gösterecek kimse yok herşeyini kendim yapıyorum bu aydınlatma olayları araştırmalar güzel yapılırsa çok basit. Bana plaka lambasına led takarsan arıza ısıgı yanar dedi herkez biraz araştırınca yanmayacagı bir şekli oldunu ögrendim ve yeri bile aydınlatacak kadar güçlü ledleri taktım arıza ısıgıda yanmadı. Bence biraz dikkat biraz araştırma ve birazda istekle en iyi şeyi en güzel şekilde kendimiz yaparız diye düşünüyorum. aydınlatmadan hiç anlamadıgım halde sislere xenon u kendim taktım.

By ismailcokgoren

Bu nu daha 2 gün oldu yapalı

Elinize saglık güzel olmuş.İnsanın kendi emegi olması güzeldir.

Şöylede bir durum var oda normal fara mercek takmak ustalık isteyen bir olay.

Elinize saglık güzel olmuş.İnsanın kendi emegi olması güzeldir.

Şöylede bir durum var oda normal fara mercek takmak ustalık isteyen bir olay.

Mercek konusunuda şuan araştırmalar içerisindeyim kısa zaman sonra inşallah uygular ve sizlerle paylaşma fırsatım olur. Kısalara xenon takamamın sebebi merceksiz olması bu işi sıraya koydum bakalım ne yapabilirim .

Geri
Üst Alt