Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aNkaradakilerin dikkatine!!!

Konu, 'Tuning' kısmında KeChİ tarafından paylaşıldı.

1. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    sevgili ankara scw üyeleri istanbuldan dursun usta bu hafta sonu için ankara'ya geliyor. Xenon, kapı altı aydınlatması(ledli) kapı kolu yuvasının aydınlatması amerıcan park vb.. elektronik işlemleri yapacaktır, yaptırmak isteyenler bu konu başlığı altında toplanacaktır ona göre sırayla işlemler yapılacaktır. Sadece isim ve yapılacak işi yazarsanız bu bölüme seviniriz şimdiden tşkler:)

2. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Yapmak istediğiniz işe göre Dursun Usta parça getirecek. Bu nedenle buraya yazalım.

3. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    Allah nasip ederse yarın akşam yola çıkıcaz..ama konuyu göremeyenler olucaktır...önümüzdeki haftaya ertelemek daha mantıklı deilmi

4. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Aslında bana da öyle geliyor. Biraz hevesliyiz de :) Haftaya olursa ben de yaptırabilirim bir şeyler. Bu hafta bitiyor masraflarım.

5. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    Hakanında fikrini alalım..sonra kızmasın bize :)

6. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    kızmak deilde ben bu hafta sonu müsait oluyorum ama çoğunluk ne isterse o benim için çıkıntılık yapmam:)

7. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    benim için gelecek haftasonu olması normalde sorun yok da gün gectikçe para eriyor tutamıyorum aklıma chip yaptırmak lastik almak gibi fikirler giriyor inşallah haftaya gelirse param olur da yaptırırım :(

8. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    vaybe helal size gıdemeyene gelıyor adam:)

9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    hizmette sınır tanımıyoruz:):)

Bunu beğendi. tuğra bunu beğendi.
  10. SeatClubWorld

SeatClubWorld
    Administrator

1.020
    432
    83
    Arkadaşlar Dursun usta haftaya fuar olduğu için bu hafta yapmayı uygun gördüğünü söyledi..

Sayfayı Paylaş