• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ankarada Toplu Tasimaya ZAM!!

ERK_RS

Kayıtlı Üye
Ankara'da 1 ocak 2011 itibari ile yururluge gececek olan toplu tasima fiyatlarinda %5 lik zam karari alinmis arkadaslar..

bu durum ayberke cok koyacak.. kendisi her gun 8 vesayit kullanip okula gidiyor :p

LeonRider

Kayıtlı Üye
Hem benzine sonra da toplu taşımaya yapsınlar bakalım halk sessiz sedasız gırtlağına dayanınca ya köprü ya çatı atar kendini bizde ortası yok bunun ya insanlar bezmiş hayatında ya hiç umrunda değil 3.seçenek yok...

- 48 -

Kayıtlı Üye
ben 83 yılında ürkiyeye geldiğimden Bu ülknein insanları dünyanın en mutlu insanları sıralamasında 9. sıradaydı...şimdi kesin sonuncu sıraya yerleşmişizdir

LeonRider

Kayıtlı Üye
ben 83 yılında ürkiyeye geldiğimden Bu ülknein insanları dünyanın en mutlu insanları sıralamasında 9. sıradaydı...şimdi kesin sonuncu sıraya yerleşmişizdir
Abi galiba biz acının keyifli noktasında kalıyoruz canımızın yandığını çabuk sindiriyoruz şu kutup ayısının Türkiye koşullarında nasıl yaşadığına bi anlam veremedim

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Azar azar yapınca bir şey olmaz bakınız benzin.

Okula giderken Otobüs-Araba hesabı yapardım hep. Araba 2 TL pahalıya geliyordu. Sürünmeye değer mi diye arabaya biniyorum. Arada ki fark azalınca sevindim biraz. =)

Ama onların arabası yok hem para verip hem sürünüyorlar falan demeyin. Milletin sesinin çıkması lazım artık. Ya ordan ya burdan.

Floydian

Kayıtlı Üye
Benzin ve MTV zamlarından sonra gayet normal. Durmak yok koyun olmaya devam. Ne zaman kafasına dank etcek bu milletin acaba..

sumer

Kayıtlı Üye
dolmuşa geldimi yoksa otobüsleremi geldi bizim dolmuş varda:D

YCO

Kayıtlı Üye
toplu taşıma Avrupa'ya göre ucuzdu yakında o konuda da rakip tanımicaz anlaşılan.. :D :D

kral_mzk

Kayıtlı Üye
ben ne sıyasetten anlarım nede anlamak ısterım acıkcası.fakat suandakı mevcut hukemet baya bır fazla oranla suanda bastalar...ınsanlar neden ses cıkarıcakkı zaten kendı tercıhlerı ıdı.. bundan oncekı hukumetlerı hatırlamıyorum ama bence bu tur zamlar hep vardı.. sadece bu sefer korkusuzca bi değişim oluyor:confused: ısrarla syluyrm ne sıyasetten anlarm nede anlamk ısterım benım gorduklerım bnlar sadece.

Üst Alt